בן והבה התאושש וצפוי לפתוח מול בני סכנין

6 חיסורים להפועל חיפה לקראת המשחק. משפתי שב לאימונים. המועדון יקיים טקס הוקרה לצוותים הרפואים

גיל לוין
גיל לוין  21.04.21 - 16:36
תחילת כתבה

אין ספק שזאת הייתה עונת בלהות עבור הפועל חיפה שנכשלה במטרותיה, סבלה ממכת פציעות בלתי נפסקת וחוסרים גדולים לאורך העונה וכן, גם התפרצויות קורונה. כעת, הקבוצה של אלישע לוי רק רוצה להבטיח את הישארותה בליגת העל ולשכוח את העונה הזאת והאדומים מהכרמל יקוו לעשות זאת כבר ביום שבת הקרוב כשיארחו את בני סכנין בסמי עופר.

לצערו של המאמן, גם הפעם הוא יתמודד בסגל חסר מאוד כשאל רשימת שהנעדרים שכוללת את הפצועים רוסלן ברסקי, מיקי סירושטיין, עידו שחר, קייס גאנם ונס זמיר, יצטרף גם עדן בן בסט שירצה עונש הרחקה זכר הכרטיס האדום המיותר שספג 5 דקות בלבד אחרי שנכנס כמחליף מול הפועל חדרה.

הבשורה הכן מעודדת הינה חזרתו של גיא משפתי שלפני כשלושה שבועות שבר אצבע בכף רגלו והבוקר (רביעי) חזר לראשונה לאימוני הקבוצה. הבלם צפוי לשוב לסגל ולעמוד לרשותו של לוי. גם בן והבה, שחש ברע במשחק האחרון וברגע האחרון הצטווה לנוח, ישוב להרכב ועתיד לפתוח במרכז ההגנה לצדו של ניסו קפילוטו.

ולנושא אחר, המועדון האדום פתח בקמפיין הצדעה לצוותים הרפואיים בבתי החולים בחיפה ולפני המשחק בשבת יקיים טקס הצדעה לכבוד עבודתם המאומצת ותרומתם למלחמה בנגיף הקורונה. למשחק הוזמנו מאות אנשי צוות משלושת בתי החולים בחיפה, רמב"ם, כרמל ובני ציון. שחקני הקבוצות יעלו למגרש עם חולצות הנושאות את הכיתוב "מצדיעים לצוותים הרפואים". רופא הקבוצה וסגן מנהל המרכז הרפואי רמב"ם, דר' אבי ויסמן, ישא דברים בשם הצוותים הרפואים.