בית"ר ירושלים: מאוויס צ'יבוטה ויניב מזרחי מועמדים

שחקני לודוגורץ ובית"ר ת"א/בת ים עשויים לחזק את החוד בעונה הבאה. קונטה הגיש תביעה על סך 1.5 מיליון ש"ח למוסדות פיפ"א, ובמועדון הגיבו: "נתמודד בבית המשפט"

תומר לוי
תומר לוי  22.04.21 - 11:30
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים מחפשים חלוץ לעונה הבאה ועוקבים אחרי שני מועמדים: מאוויס צ'יבוטה ויניב מזרחי. החלוץ הישראלי-קונגולזי עזב את בני יהודה ללודוגורץ בפברואר 2019, וכפי שפורסם אתמול באתר ערוץ הספורט, רוצה לשוב כעת לישראל. אם חזרה שלו תהפוך לאפשרית, גם מכבי חיפה הביעה עניין בחלוץ.

השני הוא יניב מזרחי מבית"ר תל אביב/בת ים, שכבש אמש את השער הראשון ב-0:4 על בני סכנין ברבע גמר גביע המדינה, שגם היה ה-24 שלו העונה בכל המסגרות. מספר קבוצות מליגת העל כבר בעקבותיו של החלוץ בן ה-25. בכל מקרה, בקבוצה מהבירה עשויים לנסות לצרף את השניים רק אחרי שימונה מאמן לקבוצה.

במקביל, אנטואן קונטה הגיש תביעה למוסדות פיפ"א על הלנת שכר נגד בית"ר ירושלים, כשסכום התביעה עומד מיליון ש"ח על חצי שנה של הלנת שכר, ועוד חצי מיליון ש"ח פיצויים. התביעה לפיפ"א מגיעה לאחר שהבלם הצרפתי כבר הגיש תביעה גם לבית המשפט לענייני עבודה.

מבית"ר ירושלים נמסר בתגובה: אנטואן קונטה חצה לא  פעם את הגבולות הסבירים של התנהגות המצופה משחקן במעמדו. ברפרטואר שלו ניתן למנות בין השאר איומים פיזיים, התנהלות חסרת אחריות, זלזול ואי התייצבות למועד שנקבע לו וזאת למרות התחשבות חסרת תקדים של המועדון בשחקן. אנחנו נתמודד מול כל הטענות בבית המשפט ונבחן פעולות נוספות בנדון.

בעניין אחר, גם היום (חמישי) הביעו בבית"ר שאט נפש מההודעות שנשלחו למשפחתו של חוגג, וגורם בקבוצה אמר: "נחצים פה קווים אדומים ויהיו לכך השלכות שהרבה אנשים יצטערו עליהן. צריך לעשות לזה סוף". ארגון לה פמיליה יגיע להפגין מחר בבית וגן נגד המועדון וההנהלה.