אבו יונס: למה צריך לשלם משכורות גבוהות?

זעם בסכנין אחרי ההשפלה בגביע. שחקנים בכירים ישלמו מחיר?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.04.21 - 11:07

תגיות: בני סכנין

תחילת כתבה

מאמן בני סכנין, שרון מימר והצוות שלו הכינו את קבוצתם לבית"ר ת"א/בת ים והתמקדו בעיקר בהתקפות המעבר והמהירות בחלק הקדמי של הקבוצה מהלאומית, אך בפועל סכנין לא הצליחה להוות יריב ראוי מול החבורה הצעירה.

הגנת סכנין ספגה שער בודד בששת משחקיה האחרונים עד למשחק אמש, אך היעדרותם של עלי עותמאן ומארון גנטוס המוצהבים הכריחה את מימר לבצע שינויים והתוצאה: ספיגת ארבעה שערים במשחק אחד מול יריבה מהליגה הלאומית.

בסיום הודו השחקנים שלא הגיעו למשחק ולקחו אחריות על אחד ההפסדים הקשים בהיסטוריה של המועדון. מחמוד קנדיל שוחח עם השחקנים וביקש מהם: "צריכים להיות מאוחדים, יש משימה להישאר בליגה ולנסות לשמח כמה שאפשר את הקהל". הקהל רתח על התצוגה של השחקנים, חלקו נטש את האיצטדיון לאחר ספיגת השער הרביעי והיתר קראו קריאות "בוז" לשחקנים ו-"אין לכם כבוד".

בסיום הנהלת המועדון קיימה אסיפת חירום בשל התבוסה הקשה, בסכנין שאפו להשיג את הכרטיס לחצי גמר גביע המדינה, אך בסיוטים הכי גרועים לא חלמו על תבוסה ביתית. במועדון הביעו אכזבה רבה מהשחקנים ומיכולתם. יו"ר המועדון, מוחמד אבו יונס אמר: "למה אני צריך לשלם משכורות גבוהות? בשביל להיראות ככה? שנה הבאה אביא שחקנים רעבים שרוצים להוכיח".

בהנהלה לא מסתירים את העובדה כי שחקנים בכירים עשויים לשלם את מחיר התבוסה, אך לא יבצעו מהלכים פזיזים לפני משחק הליגה בשבת נגד הפועל חדרה, כשהקבוצה טרם הבטיחה את הישארותה.

כפי שפורסם בערוץ הספורט, בירם כיאל עלה לשחק שאינו כשיר במאת האחוזים, לאחר שנטש את האימון המסכם בעקבות רגישות במפשעה, אך שב לקראת סיומו. הוא הראה כאבים במהלך המשחק, הוחלף ונמצא בספק למשחק נגד הפועל חיפה. איסמעיל ריאן נפצע בשריר הירך האחורי ויבדק, הוא בספק למשחק הקרוב. עלי עותמאן ומארון גנטוס ישובו להרכב לאחר שריצו עונש הרחקה.