מינויו של נוסבאום בק"ש צפוי להידחות

תמתין לסיום המסע של המאמן בגביע. רכש מת"א/בת ים על הפרק

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.04.21 - 11:59
תחילת כתבה

עירוני קריית שמונה צפויה להמתין עם ההודעה הרשמית מינויו של עמיר נוסבאום. לאחר שהמאמן עלה עם בית"ר תל אביב/בת ים לחצי גמר גביע המדינה, ההערכה היא שקבוצה הצפונית ימתינו עם ההכרזה עד לסיום המסע ת"א/בת ים במפעל.

מסתמן כי נוסבאום ינסה להביא עמו נדוניה מהקבוצה מהלאומית. השמות הבולטים הם פארפה גויאגון ובר כהן, ששייכים למכבי תל אביב, שאיתה יש להעלי קריית שמונה, איזי שרצקי, יחסים חמים. בנוסף, בקבוצה בחנו את העלויות הכספיות של אמיר ברקוביץ', אך הדרישות שלו היו גבוהות מדי ומוערכות ב-90 אלף דולר נטו לעונה. אם יירד בדרישות, הוא עשוי להצטרף.

מלך השערים של הסינדרלה עם 24 שערים בכל המסגרות, יניב מזרחי, הוצע לקבוצה הצפונית. אך בניגוד לגויאגון וכהן שעשויים להגיע בהשאלה, וברקוביץ' שהוא שחקן חופשי, החלוץ בן ה-25 שייך לבית"ר ת"א/בת ים שתדרוש עבורו דמי העברה.

וממי שעשוי להגיע, לזה שיעזוב. עידן נחמיאס, שנמצא במעקב של מספר קבוצות בבלגיה, זוכה לאחרונה להתעניינות מצד זולטה וארחם וסוכנו, דודו דהאן, המריא אתמול למדינה על מנת לנהל מו"מ עם קבוצות.

הקשר סמואל בראון, שנפצע במשחק מול הפועל באר שבע, נותח אתמול בברכו והוא צפוי לשוב להכנה של הקבוצה לעונה הבאה. במשחק הקרוב מול מכבי תל אביב, קובי רפואה יחסר את מלך שערי הקבוצה, יוג'ין אנסה (שבעה שערים) המוצהב טאופיר מזרחי או גיא בן לולו יפתח על חשבונו. אורי דהן שריצה עונש הרחקה, ישוב למרכז הגנה.