"כמה רוע יש בכם, עד לאן עוד תגיעו?"

בעקבות הנאצות, אשתו של חוגג בפוסט: "עברתם את הגבול בצורה הכי מבזה שיש"

תומר לוי
תומר לוי  22.04.21 - 13:31
(מתוך עמוד האינסטגרם)
(מתוך עמוד האינסטגרם)
תחילת כתבה

תקופה לא פשוטה עוברת על בני משפחת חוגג. לאחר שאתמול פורסם כי ענבל חוגג, אשתו של משה, ספגה איומים על חיי ילדיה מצד אוהדי בית"ר ירושלים, היא בחרה להגיב על כך ברשתות החברתיות.

"בדרך כלל אני נמנעת מלהגיב. מה שיש לי אומרת בבית, ובוחרת בד"כ לא לתת לאמירות כאלה ואחרות להכנס אליי. המסע שלנו עם בית"ר הוא מסע לא קל בטח לא כאישה ועל אחת וכמה כאמא. אך עם הזמן הבנתי שבית"ר זו לא עוד קבוצה...זו  הקבוצה לטוב ולרע בהכל".

"למדתי לחיות עם האקשן, הכתבות, הלכלוכים, הקללות, הירידות ופשוט החלטתי להיות חזקה ולא לתת לזה לשבור אותי. קיבלתי קללות, קראו לי בשמות, ירדו עליי ואיחלו לי את הדברים הכי רעים....ועדיין הכל בסדר ולא נותנת לזה מקום אצלי. ביתר זה לטוב ולרע. בין אם אני אוהבת את זה או לא ....אשאיר את הדעות לעצמי ולמי שצריך לדעת".

"אבל.... השבוע התעסקתם עם הילדים שלי. עברתם את הגבול בצורה הכי מבזה והכי קשה שיש. 3 ילדים תמימים שלא עשו לכם כלום ואתם מאחלים להם למות? לאן עוד תגיעו? כמה רוע יש בכם? תאחלו לי מה שתרצו, כבר התרגלתי... לא מאיים עליי ולא מטריד אותי, הכל בסדר, עם זה אני אדע להתמודד...אבל לערב את הילדים שלי??? לקרוא לילדה בת 4 זונה? בושה וחרפה".

"חבל לי שאנשים לא יודעים איפה לעצור. לא יודעים את הגבול. אנשים שחלקם הורים בעצמם!!! חבל לי שהילדים שלי יגדלו ויראו מה כתבו עליהם בלי שיש להם מושג מה עשו, ואז יבינו שיש רוע באנשים ושהעולם לא תמיד יפה. ועם זאת אני אומרת...אף אישה שלכם לא היתה רוצה שהילד שלה ייפגע".

"אז אני מאחלת לכם שהילדים שלכם תמיד יהיו  בריאים ומאושרים שכל יום יראו את האור מחדש שימלא להם את הלב, ושילמדו מכם את הטוב ולא את הרע, כי אין משהו חשוב מהם גם לא כדורגל. אין ילד בעולם שמגיע לו לא לראות אור יום...(ציטוט שלכם) משפט שמעביר בי צמרמורת רק על האומץ לכתוב אותו. לא משנה מה ילדים לא צריכים להפגע".

"אנצל את הפוסט הזה גם כדי להגיד תודה לכל אותם אנשים שלקחו רגע וכתבו לי הודעות תמיכה ואהבה, וקיבלתי המון. זה מחזק וזה כיף שיש אתכם וזוכרת תמיד שאתם הצד הטוב של ביתר. מאחלת לכל ילדי ישראל בריאות!".