איינבינדר וביטון ישובו להרכב הפועל ת"א

קלינגר ינסה להבטיח את ההישארות מול בית"ר. אלטמן בחוץ

גיל לוין
גיל לוין  23.04.21 - 13:40
תחילת כתבה

אחרי שבוע משביע רצון שהתחיל בניצחון על מכבי נתניה בליגה והמשיך עם העפלה לחצי גמר גביע המדינה, הפועל תל אביב נחושה כדי להפוך אותו למושלם וגם להבטיח את הישארותה העונה בליגת העל, כאשר תארח מחר (שבת) בבלומפילד את בית"ר ירושלים למשחק יוקרתי ומסקרן.

ניר קלינגר, שנאלץ להתמודד השבוע עם סגל חסר, יהנה מחזרתו של דן איינבינדר שחלה בוירוס בתחילת השבוע והשחקן צפוי לשוב ולפתוח ב-11 כמו גם בן ביטון שהתאושש מפציעה בקרסול. אדי גוטליב שרשם מספר דקות כמחליף במשחק הגביע בשלישי האחרון, יתחיל גם הפעם על הספסל. מנגד, עומרי אלטמן ממשיך להיעדר ולא ייכלל בסגל המשחק. רק בשבוע הבא צפוי הקשר לשוב לאימונים.

"אנחנו נמשיך לאמץ את הגישה בתקופה האחרונה של פחות דיבורים והצהרות ויותר עשייה ויותר תכונה ומחויבות בתוך המתחם שלנו, באימונים ובחדר ההלבשה", סיפר ניר קלינגר על ההכנות, "לא צריך לדבר על היריבות או להזכיר את היוקרה והחשיבות ובוודאי גם את הנקודות שאנחנו כל כך צריכים, ולכן כל מה שאני יכול להגיד זה שאנחנו בשבוע מוצלח ועמוס ואנחנו רוצים להשלים את המשימה ולהגיע מחר סופר מוכנים מבחינת מוטיבציה ומבחינה טקטית ואני בטוח ומרגיש שהשחקנים מודעים לגודל המשימה".

בן ביטון סיפר גם הוא על הדריכות בחדר ההלבשה לקראת המפגש מחר: "שמחנו מאוד על העלייה לחצי הגמר אבל זה כבר מאחורינו, כולנו מרוכזים ודרוכים למחר, מחכה לנו משחק שיכול לסיים את הסיפור הזה מבחינתנו, אנחנו מודעים לזה. זה משחק מאוד יוקרתי וחשוב למועדון ולקהל, אנחנו יודעים את זה ואנחנו רוצים לבוא בגישה נכונה, עשינו הכנה מצוינת ואני מקווה שנבוא לקחת את הנקודות ולהתקדם הלאה".

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס: בן ביטון, איעד אבו עביד, סיאנדה קולו, דני גרופר; דן איינבינדר, שי אליאס, אופק ביטון (עמנואל בואטנג), לידור כהן אושר דוידה, שלומי אזולאי