בוזגלו: "הריאלטי מנע ממני להכנס לדיכאון"

השחקן שנמצא בבוררות עם הפועל הבהיר: "הראש תמיד בכדורגל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.04.21 - 17:26
תחילת כתבה

מאור בוזגלו כבר תקופה ארוכה נמצא מחוץ למגרשי הכדורגל, אבל אם תשאלו אותו - הקאמבק זה רק עניין של זמן. הקשר, שנמצא בהליך בוררות עם הפועל ת"א, כתב היום (שלישי) פוסט נוקב ברשתות החברתיות ובו התייחס להאשמות נגדו והבהיר: "הראש תמיד נמצא בכדורגל".

"'הראש שלך לא בכדורגל', כמה שמעתי את המשפט הזה בשנה האחרונה", הוא כתב. "אז בואו תשמעו סיפור, הראש שלי תמיד בכדורגל. הלב שלי פועם כדורגל, המוח חושב כדורגל - בכל רמ״ח איבריי אני כדורגל. תמיד הייתי ולנצח אשאר, כי זאת האש שבוערת בי מאז שאני ילד".

בוזגלו המשיך: "נכון שאני משלב את הכדורגל עם דברים נוספים בשנים האחרונות ויודעים מה? תגידו 'הוא ברשתות החברתיות, בקמפיינים, בתוכניות הריאליטי', אבל זה חלק מהמשחק וזה לגמרי לגיטימי. בואו נגיד שאם אנטואן גריזמן וסרחיו ראמוס, שחקנים ששווים מיליונים, מלווים ע״י צוות צילום כבר שנים בגלל סרטים דוקומנטריים שעושים עליהם, אז גם מבחינתי בטוח שזה בסדר. כל הדברים 'שלא קשורים לכדורגל', היו אלו שהחזיקו אותי לא להיכנס לדיכאון בתקופה הכל כך מאתגרת הזאת שאני חווה".

"כן, להיות עסוק בצילומים לתוכנית, בתוכן לאינסטגרם או בצילום סרטונים הכניס לי גם משמעות לחיים וגם כסף אחרי שנה שלמה ללא שכר", הוסיף הקשר. "מה הייתי עושה אם לא? חשוב לדעת לשלב בין העולמות, וגם היום הראש שלי עדיין בכדורגל. שחקן אחר שהיה עומד בפני סיטואציה כמו שלי בלי כל הדברים הנוספים כנראה היה שוקע בדיכאון עמוק. אני מודה, בהתחלה הייתי בדאון של חודשיים ואז למזלי התעשתתי, נכנסתי למוד של אופטימיות והזכרתי לעצמי שמה שצריך לקרות תמיד בסוף קורה. לא מסתכל אחורה, הכי חשוב להתקדם תמיד קדימה. תודה לאל שאני כל הזמן בעשייה, שיש לי משפחה תומכת, שבנינו את הבית שלנו ושיש לי עיסוקים ופרויקטים נוספים בחיים, אחרת אף אחד אחר לא היה דואג לי".

הקשר המשיך: "אתם חושבים שלא ניסיתי למצוא קבוצה? ברור שניסיתי, אבל כולם רוצים לדעת מה הסטטוס שלי? באיזה מצב אני? חוסר ודאות מוחלט. לקבוצות דואגים, אבל מי דואג לשחקנים? מי האמא והאבא שלנו? אני שנה ללא כדורגל, שנה שאני מחכה למשפט אחרי שנגרם לי נזק כלכלי ותדמיתי שמילים לא יוכלו לתאר. אני השחקן הראשון בהיסטוריה שמגיע לפסק דין מול הקבוצה שלו. זה מצער אותי מאד, אבל החלטתי לא לוותר בסיטואציה ההזויה הזאת שנקלעתי אליה, ואני הולך עד הסוף".

"אני מרגיש שהרסו לי את כל מה שבניתי בדם, יזע ודמעות במשך שנים. כולם סביבי חושבים שאני עדיין פצוע, איזו קבוצה תרצה שחקן פצוע? והקטע המצחיק שאני ממש אבל ממש לא! במהלך הקריירה היו לי מספר הפוגות וכל פעם חזרתי מהן טוב יותר. סך הכל 6 וחצי מתוך 13 שנים בהן הייתי בשיקום. מחצית מהקריירה, יש שיגידו מטורף, לא מרפה, אני בוחר להסתכל על זה כמו על עוף החול, הפיניקס".

בוזגלו סיכם: "שנים שלא ויתרתי אף פעם, אז שלא תחשבו לרגע שאני מוותר. אני מכין את עצמי לעונה הבאה, עובד קשה סביב השעון והכי חשוב, מרגיש מעולה עם עצמי פיזית. הייתה לי שנה שלמה להכין את עצמי לעונה הבאה ואני מתכוון לקחת מהסיטואציה הזאת רק את הדברים הטובים למרות כל הקושי ולמרות התחושה הבלתי נסבלת הזאת של להרגיש אאוט או מאוכזב, אני עדיין אומר תודה. תודה שזכיתי אחרי הרבה שנים שבקושי היה לי זמן להרים את הראש, ליהנות מהילדים שלי, לחוות אותם גדלים, להשקיע בהם ובמירן שלי זמן איכות ככה פתאום, באמצע מרוץ החיים. זכינו בזמן משפחתי יקר שהכניס את כל החיים האלו לפרופורציה. אם מסתכלים על חצי הכוס המלאה יש המון יתרונות לצד אכזבה מכך שהדבר שאני הכי אוהב ויודע לעשות ״הוזנח״ קצת, אבל הפעם - לא בשליטתי. האינסטגרם שלי לא מראה רק הצלחות ויופי, יש הרבה משברים והרבה התמודדויות וזה אחד מהם, ככה שהיה לי חשוב ורציתי לשתף אתכם בקצת ממה שעבר עליי בשנה שחלפה".