דוד ואזולאי ייעדרו, ספורי ובריהון בספק

מכת פציעות באשדוד לפני ק"ש. בן שמעון: "משחק סופר חשוב"

גיל לוין
גיל לוין  30.04.21 - 09:58
תחילת כתבה

אחרי שהודחה ברבע גמר גביע המדינה מול מכבי תל אביב, למ.ס אשדוד נותרה מטרה אחת - לשמור על המקום השלישי ולהשיג את הכרטיס לאירופה. כעת, אחרי ארבעה משחקים רצופים ללא ניצחון, הקבוצה מעיר הנמל דרוכה במיוחד לקראת המפגש עם הפועל קרית שמונה, והיא תקווה להגדיל את הפער בטבלה, שעומד נכון לרגע זה על 6  נקודות ממכבי פתח תקווה שבמקום הרביעי.

"בעקבות התוצאות האחרונות אז כמובן שהמשחק הזה הופך להיות סופר-חשוב. זה אחד המשחקים החשובים שלנו העונה, אסור לנו לטעות שם", קבע רן בן שמעון בביטחון. "אנחנו צריכים לבוא מוכנים למשחק הזה וככה אנחנו מתייחסים אליו - כמשחק מאוד קשה, מאתגר וחשוב מאוד".

בן שמעון ייאלץ להמשיך להתמודד בסגל חסר וחבול במיוחד כאשר דין דוד, שלומי אזולאי וטימותי אוואני הפצועים ייעדרו בוודאות, כמו גם טום בן זקן שירצה עונש הרחקה של צבירת כרטיסים צהובים. אם לא די בכך, גם פהאד באיו וגיל כהן בספק למשחק ומאמצים נעשים להכשיר את רמזי ספורי ויעקב בריהון, שנפצעו בתיקו מול מכבי פתח תקווה - אך לא סובלים מחבלות חמורות. כמו כן, רועי גורדנה סובל מגב תפוס וגם אותו באשדוד מנסים להכשיר למשחק.

"פציעות זה חלק מהחיים שלנו ומי שלא רוצה להיפצע צריך להיות פקיד בבנק וגם שם לפעמים המהדק נופל", סיפר המאמן בהלצה על מכת הפציעות אשר פקדה את המועדון בזמן הקריטי ביותר מבחינתם העונה. "יש לנו סגל טוב ושחקנים טובים, אנחנו באים מוכנים".

עומרי בן הרוש סיפר על העומס שנוצר על השחקנים בתקופה האחרונה: "היו משחקים מאוד צפופים ויש עומס מאוד גדול על הרבה שחקנים מהסגל. בכל משחק צריך להכין את עצמך מנטאלית וגופנית בצורה הכי טובה שאפשר. חלק מהשחקנים מקבלים מנוחה וחלק אחר של שחקנים מקבלים הזדמנות בסגל והשמות מתערבבים. צריך להכין את עצמנו, לאכול טוב ולנוח. מחכה לנו משחק חוץ מאוד קשה, תמיד אנחנו מגיעים לקריית שמונה ועושים לנו שם חיים קשים. רן בן שמעון מכין אותנו בצורה הכי טובה שיש, טקטית ומנטאלית".

הרכב משוער: יואב ג'ראפי;  זוהר זסנו, ננאד סבטקוביץ', עומרי בן הרוש, מונטרי קמהאני; רועי גורדנה, פיראס אבו עקל, מוסא בגאיוקו, חמודי כנעאן, יעקב בריהון (עוז בילו); עידן דהן (אדג'יי הייפורד)