רפואה: "היינו אמורים להוביל 0:3 במחצית"

אכזבה בק"ש. המאמן: "אנסה היה צריך לגמור את המשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.05.21 - 21:31
תחילת כתבה

הפועל קריית שמונה קיוותה לצמצמם הערב (שבת) את הפער שלה ממ.ס אשדוד, שבמקום השלישי, ל-3 נקודות בלבד. חניכיו של קובי רפואה החזיקו ביתרון, אך לא השכילו לשמור אותו עד לשריקת הסיום, והקבוצות נפרדו ב-1:1 בצפון.

רפואה, שראה את קבוצתו תוקפת ומגיעה למצבים איכותיים במיוחד במהלך המחצית הראשונה, אך כובשת רק פעם אחת, הגיב בסיום: "היינו אמורים להוביל ב-2 או 3 שערים במהלך המחצית הראשונה, היו דקות של ירידה דרסטית. אנחנו מנסים לשפר את הדברים האלה".

מי שעמד במרכז ההתמודדות הוא יוג'ין אנסה, שחזר להרכב, כבש את השער של הצפוניים בדקה ה-37, אך החמיץ ממצב נהדר עמוק בתוך תוספת הזמן: "הוא היה צריך לבוא עם כל הלב, לבעוט חזק, ולגמור את המשחק. אבל הכל בסדר, אנחנו עדיין במאבק", התייחס מאמנו לאחר המשחק.

כזכור, עם סיום העונה רפואה יעזוב את תפקידו במועדון מהצפון, על כך הגיב: "אני ואיזי הגענו להחלטה משותפת לא להמשיך. אני מכבד ואוהב אותו, וגם הוא אותי. לפעמים קורים דברים שאנחנו לא מצפים להם. בכל מקרה, המטרה היא להחזיר את המועדון לאירופה, ובזה אני מתעסק".

בצד השני, אשדוד סובלת ממכת פציעות לא פשוטה, ורן בן שמעון מרוצה: "במהלך המחצית הראשונה הייתי סוגר על תיקו. במחצית השנייה עשינו מה שבדרך כלל אנחנו מצליחים לעשות, השתמשנו בנשק שלהם", סיכם המאמן.

"זו עונה מורכבת וקשה", המשיך המאמן, "הפציעות לא עוזרות, זה פוגע באיכות הקבוצה. ביחס לכל מה שקרה, הוצאנו תוצאה טובה". לגבי החזרה של קבוצתו למשחק: "לשחקנים שלי יש אופי מדהים, המועדון משנה את ה-DNA שלו. זה מועדון שכל החיים שלו נמצא במאבקי הישרדות, אני מוחא כפיים לשחקנים שלי, הם עושים מאמץ אדיר כדי להשאיר אותנו במקום שמוביל לאירופה. מוריד בפניהם את הכובע".