"הסגל שלנו לא בנוי לעומס מהסוג הזה"

באשדוד מרוצים מה-1:1 לאור כל הפציעות: "חייבים חיזוק"

גיל לוין
גיל לוין  02.05.21 - 08:40
תחילת כתבה

על אף העובדה שהם סופרים חמישה משחקים ללא ניצחון, במ.ס אשדוד, שקרובים להבטיח את המקום השלישי בטבלה ואיתו את הכרטיס לאירופה, יצאו שבעי רצון מחלוקת הנקודות השנייה ברציפות מבחינתם השבוע. אתמול (שבת) זה קרה ב-1:1 מול הפועל קריית שמונה בחוץ, במשחק אליו הגיעה הקבוצה מעיר הנמל בסגל חסר במיוחד.

"אנחנו אולי רוצים להיות קבוצת צמרת, אבל הסגל שלנו עדיין לא בנוי לעומס מהסוג הזה. אם נרצה להתמודד באירופה, נהיה חייבים חיזוק משמעותי וללמוד לשחק באינטנסיביות ברמה אחרת", סיפרו במועדון על מכת הפציעות שנוצרה עם פתיחת הפלייאוף העליון ומשם החמירה. כך שמשבוע לשבוע נותר רן בן שמעון בסגל חסר מאוד ומאולתר.

אתמול התמודד המאמן ללא טימותי אוואני, פהאד באיו, טום בן זקן, גיל כהן, דין דוד ויואב ג'ראפי. השוער נפצע ממש ברגע האחרון. אולם, למרות כל הנעדרים, הוכיח בן שמעון פעם נוספת כי הסגל שלו מספיק עמוק וכי ניתן לסמוך על השחקנים הצעירים כמו עידן כהן וסתיו טוריאל, שהחלו להתמודד על חולצת ההרכב.

כמו כן, במועדון שיבחו את רועי גורדנה, יעקב בריהון ורמזי ספורי, שכבש את שער השוויון במשחק. כל השלושה שיחקו על אף שלא היו כשירים במאת האחוזים. בנוסף, באשדוד החמיאו גם לרועי משפתי, שחזר לראשונה לעמוד בין הקורות לאחר היעדרות בת חצי שנה בשל פציעה בשרירי הבטן.

השחקן שעבר תקופת שיקום ארוכה שיתף בתחושות: "שמח מאוד שחזרנו מפיגור של 1:0 והיו לנו גם כמה מצבים שיכולנו לסיים את זה ולנצח. בסך הכך היה לנו משחק טוב. ברמה האישית היה לי כיף מאוד לחזור. הייתי תקופה ארוכה בחוץ עם פציעה לא פשוטה, אני שמח שהצגתי יכולת טובה היום ואני מקווה להמשיך ככה".