דאגה במכבי פ"ת: הכרטיס לאירופה בסכנה

במועדון חוששים מחוסר המחץ בהתקפה, לוזון ביקר את חניכיו

גיל לוין
גיל לוין  02.05.21 - 08:43
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה מודאגת ובצדק אחרי ההפסד 2:1 למכבי חיפה אמש (שבת) במושבה. הקבוצה של גיא לוזון, שפתחה את העונה בצורה סנסציונית, וחלמה על המקום השלישי בטבלה, מסתבכת לאחר שבעשרת המשחקים האחרונים ניצחה פעם אחת בלבד. בעקבות ההפסד לירוקים, המלאבסים מתרחקים מהמקום הרביעי בטבלה, שעשוי להביא למי שתחזיק בו בסיום העונה את הכרטיס לאירופה.

במועדון מאוכזבים מאוד מכושר הכיבוש הירוד של הקבוצה. אמנם אור אינברום, איתן אזולאי, ליאל עבדה, אור בלוריאן וארד בר הצליחו להגיע למצבים, אך חוסר הריכוז, שמאפיין לאחרונה את הקבוצה, מנע מהם מלכבוש. למעשה, אפילו השער היחיד של פתח תקווה מול הירוקים, נכבש בדקות הסיום על ידי סאן מנחם בגול עצמי הזוי.

כמו כן, במועדון זעמו על החמצת הפנדל של נאור סבג, שיכול היה לשנות את המשחק, ובמקום זאת, הפך לפנדל שני ברציפות שהמלאבסים מחמיצים בבית. "להחמיץ בשני משחקי בית שני פנדלים במאני טיים זה יותר מדי, בטח מול מכבי חיפה. הגיע להם לנצח, הם היו קבוצה טובה יותר", אמר לוזון המאוכזב, שגם ביקר את חניכיו על ספיגת השערים שלהם במצבים הנייחים.

"אני לא יודע לשים את האצבע על משהו מסוים שלא עובד. אני חושב שהיו כמה דברים שלא התחברו. לצד הדברים הפחות טובים היו גם דברים טובים ונצטרך לתקן ולהמשיך למשחק הבא", סיפר תומר לוי. בינתיים, במועדון יכולים להתנחם מהתאוששות הפצועים, כאשר תאי בריבו וגיא חדידה רשמו דקות ראשונות מזה היעדרות ארוכה בעקבות פציעות.