ברסקי וסירושטיין עשויים להשתלב מול בית"ר

הפועל חיפה מרוצה מהתאוששותם. וגם: המחווה למען הקהל

גיל לוין
גיל לוין  02.05.21 - 16:20
תחילת כתבה

הרבה אוויר השתחרר בהפועל חיפה, שעם ירידת הליגה של בני יהודה, הבטיחה את הישארותה בליגת העל לעונה נוספת באופן רשמי. זאת אחרי עונת בלהות שכללה מכת פציעות ארוכה ומתמשכת, התפרצויות קורונה וכישלון בכל המטרות שהציב יואב כץ. כעת, מפלס הלחץ ירד במועדון וההכנות לעונה הבאה יתחילו כבר השבוע.

אבל עוד קודם לכן, הקבוצה של אלישע לוי תארח מחר (שני) את בית"ר ירושלים למשחק בו ינסה אלישע לוי לאושש ולשלב את הפצועים ששבו לאחרונה לכשירות כמו רוסלן ברסקי, מיקי סירושטיין ועדן בן בסט שיכללו בסגל האדום. מנגד, מי שייעדר הוא תומר אלטמן שירצה עונש הרחקה של צבירת כרטיסים צהובים.

בינתיים, במועדון מודאגים מקצב מכירת הכרטיסים, כנראה לאור העובדה שלמשחק אין משמעות רבה, ולשם כך החליטו במועדון להעמיד לרשות האוהדים מתחם בדיקות קורונה מהירות למשחק, שימוקם ברחבה שליד השער הצפוני באצטדיון ועלותה הבדיקה תעמוד על 55 שקלים. לאחר קבלת תשובה שלילית 300 הנרשמים הראשונים מתחת לגיל 16 יוכלו להיכנס ללא עלות. במקביל, נפתחה מכירת הכרטיסים גם דרך קופת ברק לאוהדי בית"ר ירושלים.

ובעוד הקהל מתעכב לרכוש כרטיסים, המשחק יוצר עניין וביקוש תקשורתי גם מחוץ לישראל, כשעל פי אנשי המועדון צוותים מחו"ל צפויים להגיע על מנת לסקר את המשחק בו תשפוט ספיר ברמן, אשר חשפה לאחרונה את התהליך לשינוי מין שהיא עוברת.

הרכב משוער: רן קדוש; דור מלול, ניסו קפילוטו, בן והבה, יהב גורפינקל; גל אראל, לירן סרדל, סער פדידה, חנן ממן; ויליאם אגאדה ואלון תורג'מן