מכבי חיפה תגיש לאבו פאני הצעה להארכת החוזה

שיחות התקיימו בין הצדדים, אך גם אופצית חו"ל נבחנת. במועדון עוקבים אחרי ביצועיו של מוזי בכפ"ס. בכרמל הרגיעו אחרי איבוד הנקודות של מכבי ת"א: "יש עוד עבודה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.05.21 - 10:35
תחילת כתבה

במכבי חיפה מתכוונים להציע למוחמד אבו פאני חוזה חדש לאחר שהודיעו לו שהאופציה עליו לעונה הבאה תמומש, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט. הצדדים טרם הצליחו להגיע להסכמות, על אף שכבר התקיימו שיחות בנושא. במקביל, נציגיו בוחנים עבורו אופציות בחו"ל.

אבו פאני הפך העונה לאחד השחקנים המשמעותיים בשורות הירוקים. הוא פתח ב-29 משחקים, כבש פעמיים, הוסיף בישול ומדורג רביעי בקבוצה בניסיונות מסירות מפתח.

במקביל, במכבי חיפה עוקבים אחרי ביצועיו של המושאל להפועל כפר סבא, שחקן הכנף טימותי מוזי, אשר רשם אמש משחק טוב מול הפועל תל אביב. מוזי צפוי להשתלב בצורה זו או אחרת בסגל של הירוקים בעונה הבאה.

בחזרה להווה. לאחר שמכבי חיפה איבדה ארבע נקודות עם פתיחת הפלייאוף העליון, גם אחרוני האופטימיסטיים במועדון לא האמינו שיגיעו למשחק העונה ביתרון ארבע נקודות בטבלה. ולמרות שאיבוד הנקודות של מכבי תל אביב אמש (שני) שם את הירוקים בעמדת זינוק טובה לקראת המשך מאבק האליפות, במועדון ניסו לשמור על פרופורציות: "אנחנו רחוקים מהמטרה ומרוכזים בה, יש לנו עוד הרבה עבודה".

מי שנהנה קצת יותר מהשאר לראות את הפועל באר שבע לוקחת למכבי ת"א נקודות, הוא בלם הקבוצה, אעיד חבשי, שעשה מחווה לכובש שער השוויון לזכות הפועל באר שבע, מרוואן קבהא. חבשי העלה את השער של קבהא ברשתות החברתיות והוסיף "מחיאות כפיים".

בינתיים, במכבי חיפה יעלו הילוך בכל הקשור להכנות למשחק בשני. המטרה של הצוות המקצועי והמנטלי היא להביא את השחקנים בפוקוס למשחק העונה ביום ראשון, שניצחון בו יעמיד פער של שבע נקודות כשיישארו עוד תשע נקודות בקופה בלבד. מלבד חוסה רודריגס המוצהב וארנסט מאבוקה הפצוע, לרשותו של ברק בכר יעמוד סגל מלא. 

בעניין אחר, במכבי חיפה הוחלט למכור מיני-מנוי לשני משחקי הבית האחרונים בליגה. כרטיס שכזה יעלה החל מ-100 שקלים.