ב"ש לא תדרוש את העמדתו של בן חיים לדין

קבהא אישר שלא שמע "ערבי מסריח". הצעה חדשה תוגש ללויטה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.05.21 - 08:56
תחילת כתבה

בהפועל באר שבע קיבלו החלטה שלא להתלונן כנגד טל בן חיים אצל תובע ההתאחדות לכדורגל אחרי התקרית בה היה מעורב שחקן מכבי תל אביב עם מרוהאן קבהא. גורמים במועדון הסבירו שבניגוד למקרה היריקה לכאורה של ז'וסוואה לעברו של אבי ריקן, שאז הצהובים התלוננו ואף ריקן הגיע להעיד כנגד הפורטוגלי, הם מבחינתם מעדיפים להרגיע את הרוחות ולא לדרוש את העמדתו לדין.

מעבר לכך, בשיחות שנערכו עם קבהא, הבהיר הקשר כי הוא עצמו לא שמע את בן חיים אומר 'ערבי מסריח' וניזון מדברים שנאמרו לו על ידי שחקנים אחרים. קבהא ובן חיים לא שוחחו מאז התקרית והיום צפויים לעשות זאת כדי לנקות את השולחן, בטח לאור העובדה כי השניים שיחקו יחד במכבי פ"ת.

המאמן, רוני לוי, שקיבל עשרות הודעות תודה מאוהדי מכבי חיפה אחרי התיקו מול יריבתם לתואר האליפות, העניק יומיים חופש לשחקניו לקראת המשחק הקרוב מול מ.ס אשדוד. אגב, תומר יוספי יחזור להרכב במקום אלטון אקולטסה המוצהב.

בשל יכולתו היציבה לאורך העונה, ובפרט אחרי תצוגות טובות מול מכבי חיפה ומכבי ת"א, אוהד לויטה יקבל הצעה לחוזה חדש - כמו גם שון גולדברג. בינתיים, הסוכן של השניים, גלעד קצב, קיבל הצעות נמוכות - אבל שני השחקנים מעוניינים להישאר בנגב.

חיים שאבו, שהיה עוזרו של לוי בבית"ר ירושלים, יצטרף לצוות המקצועי במקומו של מאור מליקסון שעבר למחלקת הנוער. ניסיון להשאיר את אסי רחמים בתפקיד המנכ"ל לא צלח, והאיש שמזוהה יותר מכולם עם המועדון יעזוב בקיץ לאתגר חדש.