קניקובסקי סומן כמחליף אפשרי לאבו פאני ולביא

כפי שפורסם, חיפה ממשיכה לעקוב אחרי הקשר של מכבי נתניה ותצרפו במחיר הוגן, אם אחד מהשניים יעזוב. רוקאביצה עשוי לפתוח מול מכבי ת"א. 3,000 ירוקים יגיעו לבלומפילד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.05.21 - 09:58
תחילת כתבה

במכבי חיפה התבשרו אמש על כך שאצטדיון בלומפילד יהיה מלא במשחק העונה וכן במשחק חצי גמר גביע המדינה ברביעי. בראשון צפויים להגיע כ-3,000 אוהדים ירוקים, כשהביקוש לכרטיסים גבוה מאוד.

ועוד לפני משחק העונה: לערוץ הספורט נודע כי במכבי חיפה סימנו את קשר מכבי נתניה, גבי קניקובסקי כמחליף של נטע לביא או מוחמד אבו פאני במקרה שאחד מהם יימכר לאירופה.

הערכה שעסקת מכירה שכזו תכניס לקופת המועדון לפחות מיליון אירו ויכסה את עסקת קניקובסקי. במידה ולביא או אבו פאני יישארו, עסקת קניקובסקי תצא לפועל רק בסכום "שפוי".

מלך שערי הקבוצה, ניקיטה רוקאביצה מציג שיפור בכושרו ונראה שבראשון יקבל דקות משמעותיות יותר מאשר במשחקים האחרונים. לא מן הנמנע כי רוקאביצה יפתח בחוד של ברק בכר במשחק.

מאמן הירוקים מתלבט בנוגע לשיטה בה יפתח בעקבות היעדרותו של חוסה רודריגס. נראה שעיקר ההתלבטות היא בין צ'ארון שרי לרמי גרשון.

במשחק נגד מ.ס. אשדוד עלה בכר עם שלושה בלמים וקבוצתו רשמה משחק נהדר, אך השלישייה הכוללת את שרי, עומר אצילי ודולב חזיזה כבר הוכיחה עד כמה היא מסוכנת.