בחיפה הופתעו: מאבוקה יהיה כשיר למשחק העונה

המגן הקמרוני החלים מוקדם מהמצופה ועתיד לעמוד לרשות בכר מול מכבי ת"א. עם זאת, מאיר אמור להמשיך לפתוח כמגן ימני. וגם: יפרח על סף חתימה לשלוש שנים במועדון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.05.21 - 09:09
תחילת כתבה

מכבי חיפה תקיים מחר (שבת) בכפר גלים את האימון המסכם שלה לקראת משחק העונה נגד מכבי תל אביב באצטדיון בלומפילד, ומיד לאחר מכן תצא לבית מלון בתל אביב שבו תשהה עד למשחק חצי גמר גביע המדינה ביום רביעי.

במועדון רוצים להקל על השחקנים, לשמור על אחדות ולנסות לנתק אותם עד כמה שאפשר מרעשי הרקע לקראת שני המשחקים המכריעים נגד הצהובים, ועל כן קיבלו את ההחלטה לשהות במלון כמה ימים ולא לחזור לכרמל. אגב, אנשי חיפה ביצעו סבב בדיקות באיצטדיונים במרכז ובחרו בנס ציונה כמתחם שבו יתקיימו האימונים.

במקביל, בצוות המקצועי הופתעו מקצב ההחלמה של המגן הקמרוני, ארנסט מאבוקה, ששב לאימונים מלאים וצפוי לעמוד לרשותו של ברק בכר ביום ראשון. האבחנה הראשונית לפני עשרה ימים הייתה קרע חלקי בגיד שריר הירך האחורי והיעדרות של שבועיים-שלושה. המגן הקמרוני שב לאימונים חלקיים כבר אחרי שבוע, וכעת הוא כאמור כשיר למשחק בראשון וצפוי להיכלל בסגל.

עם זאת, למרות השיפור במצבו של מאבוקה, רז מאיר יהיה זה שיפתח בהרכב בעמדת המגן הימני. בנוסף, מלבד חוסה רודריגס המוצהב, כל השחקנים עומדים לרשותו של ברק בכר והמשמעות היא שאחד מבין עאיד חבשי או טאלב טוואטחה ימצא את עצמו מחוץ לסגל.

בעניין אחר, נהוראי יפרח, שחקן קבוצת הנוער של מכבי חיפה, נמצא על סף חתימה על חוזה מקצועני ראשון במועדון (שלוש שנים, עם אופציה לשנתיים נוספות).