שפנדלהופר סיכם לעונה נוספת בבני סכנין

הבלם מחכה לשחרור מאסקולי. קנדיל קיבל הצעה לשנתיים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.05.21 - 11:25
תחילת כתבה

למרות שהפסידה 1:0 להפועל חדרה, בני סכנין הבטיחה בשבוע שעבר את הישארותה בליגת העל. לאור זאת, שני המשחקים הנותרים בעונה הנוכחית - בשבת מול בית"ר ירושלים ושבוע מאוחר יותר מול הפועל תל אביב - הם לפרוטוקול בלבד, ועל כן במועדון כבר עובדים במרץ לקראת העונה הבאה.

כחלק מההכנות, לוקאס שפנדלהופר סיכם עקרונית את תנאיו לעונה הבאה בסכנין. הבלם האוסטרי ממתין כעת לשחרור מאסקולי, שנמצאת בסכנת ירידה לליגה השלישית באיטליה. שפנדלהופר הגיע לסכנין בינואר והיה אחד הגורמים להישארותה בליגה. בהנהלה הסכימו לשדרג את שכרו ודאגו להביא לישראל את בני משפחתו כאחד התנאים להישארותו.

שחקן משמעותי אחר בחלק האחורי שצפוי להמשיך הוא מחמוד קנדיל. השוער הוותיק נפגש לאחרונה עם הנהלת בני סכנין וקיבל הצעה לחתום לשנתיים נוספות, עליה הוא צפויה להשיב בחיוב. קנדיל הצטרף לבני סכנין אי שם ב-2006 ומאז לא עזב אותה.

בינתיים, לסכנין כאמור מחכים עוד שני משחקים בעונת 2020/21, הראשון שבהם בשבת בטדי מול בית"ר ירושלים. בירם כיאל ומחמוד קנדיל צפויים לזכות למנוחה לאחר שהקבוצה הבטיחה את הישארותה. ראמי חמאדה יקבל את הקרדיט בין הקורות. אגב, חמאדה נכנס כמחליף במשחק הקודם בין הקבוצות במצב של 0:3 לזכות בית"ר וספג שני שערים. המשחק היחיד בו פתח בליגה היה נגד בני יהודה והסתיים בתבוסה ביתית 3:0.