לוזון: כמה שווה השער של עבדה? עוד מיליון

יו"ר מכבי פ"ת בראיון "סוף עונה". ומי הבא שייצא לאירופה?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.05.21 - 20:46
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה עשתה הערב (שבת) צעד חשוב לעבר סיום העונה במקום הרביעי, שעשוי להוביל לאירופה. המלאבסים גברו 1:2 על הפועל קרית שמונה בחוץ, וחלפו על פניה בדרך למקום הרביעי. אגב, המרחק מהמקום השלישי, שיוביל בוודאות לאירופה, עומד לפחות זמנית על 4 נקודות בלבד, שלושה מחזורים לסיום הפלייאוף העליון.

את השער הראשון לזכות פתח תקווה כבש ליאל עבדה, מי שבעתיד הנראה לעין עתיד להכניס עוד לא מעט כסף לקופת המועדון. בראיון בסיום המשחק נשאל אבי לוזון, יושב ראש המועדון, בכמה עלה מחירו של החלוץ הצעיר בעקבות השער הנהדר - והגיב בחיוך: "בעוד מיליון". כשנשאל מי לדעתו יהיה השחקן הבא מהקבוצה שייצא לאירופה, הוסיף לוזון כמו שרק הוא יודע: "אני".

מכבי פתח תקווה, כאמור, קרובה יותר להשיג את הכרטיס לאירופה בעונה הבאה - וזאת אחרי שרק העונה חזרה לליגת העל. "שום דבר לא דמיוני. אמרתי עוד ב-2004 לשחקנים פה 'תחלמו הכי רחוק שאפשר כי חלומות מתגשמים'. אנחנו מנסים בכל שנה מחדש להגשים את החלומות", הבהיר האיש החזק במועדון.

גיא לוזון, מאמן הקבוצה, התייחס גם הוא לשער של עבדה והחמיא בגדול: "הוא אחד המסיימים הכי גדולים שראיתי וראיתי הרבה שחקנים בארץ ובחו"ל. הוא ברמה הכי גבוהה שיש מבחינת סיומת. אני משוכנע שהוא המסיים הכי טוב בליגה ובהפרש מהשאר".