מזרחי: "על השופטים להיות לפעמים חירשים"

מאמן בית"ר על הרחקת קריאף: "פלט מילה, לא משהו דרסטי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.05.21 - 23:16
תחילת כתבה

לאחר ארבעה משחקים ללא ניצחון, בית"ר ירושלים יכולה סוף סוף לחייך, לאחר שגברה 1:3 על בני סכנין בטדי. הקבוצה של יוסי מזרחי נהנתה מצמד של ירדן שועה, שגם הוסיף בישול לאורי מגבו, בדרך לניצחון ראשון העונה על הקבוצה הגלילית.

עם סיום המשחק מאמן הירושלמים הגיב להרחקתו של אופיר קריאף: "אין לי מושג על מה הוא הורחק. אולי הוא פלט איזו מילה, לא משהו דרסטי. השופטים צריכים לפעמים להיות חירשים".

מזרחי נהנה ממחצית ראשונה טובה של חניכיו, שלמעשה גמרה את הסיפור: "כשהשחקנים באים ליהנות מהכדורגל זה נראה טוב מאוד, וכך היה בחצי הראשון. במחצית הראשונה שיחקנו מאוד דומה כמו ששיחקנו בחצי השני מול כפר סבא".

"בבית"ר תמיד יהיו רעשי רקע. גם כשלקחתי פה אליפות היה את זה. שחקני כדורגל חייבים להתמודד עם הלחץ הזה, וכמובן גם המאמן", הוסיף המאמן, והתייחס גם לעונה הבאה, "מקווה שיסיקו מסקנות ממה שקרה העונה תמיד יש עונה הבאה וצריך לדעת לתקן".

"אני תמיד נותן 100%, הלוואי ואהיה פה גם שנה הבאה. זה מועדון גדול ויהיה לי כבוד להישאר בו", אמר אחד מגיבורי הניצחון, אורי מגבו, שכבש והוסיף בישול לשועה, "כל השנה עובדים קשה, הגולים זה רק בונוס". המגן סיכם: "למה לא היינו בפלייאוף העליון? אני לא יודע איפה לשים את האצבע. אני מקווה שעונה הבאה נעשה את העבודה".

גם מאמן היריבה, שרון מימר, הגיב בסיום. "לא הגענו באנרגיות מספיק טובות כדי לעשות משחק טוב. כשנותנים לקבוצה עם שחקנים כמו של בית"ר את ההזדמנות אתה משלם. בכל מקרה, הייתה לנו מטרה להישאר ועשינו את זה. הראש שלנו לכיוון העונה הבאה", והוסיף, "לא אשפוט את השחקנים שעזרו לסכנין להישאר בליגה. הכי קל לשפוט עכשיו".

קפטן בני סכנין, עלי עותמאן, אמר מצידו: "אני מתנצל בפני האוהדים. מצטער, רצינו לשחזר את הניצחון האחרון שלנו פה. לא הייתה לנו הכנה טובה למשחק הזה, לקח לנו 4.5 שעות להגיע מסכנין. עכשיו אנחנו שוכחים מהמשחק ומתכוננים לעונה הבאה. אני מבטיח לאוהדים - הניצחונות נגד בית"ר יגיעו בעונה הבאה".