עידו לוי חתם בחדרה על חוזה לעונה הבאה

הבלם יישאר: "התחברתי לכולם". טבצ'ניק יפתח גם מול נתניה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.05.21 - 11:29
תחילת כתבה

בהפועל חדרה ממשיכים במגמת שמירת הסגל הקיים. לאחר ההודעה על המשך דרכו של גוסטבו מרמינטיני, ג'ונתן סיסה ושובל גוזלן, היום (ראשון) חתם באופן רשמי עידו לוי על חוזה לעונה הבאה.

לוי (30) הגיע לקבוצה בינואר בעקבות עזיבתו של עוביידה חטאב, רשם חצי עונה טובה וסייע לקבוצה להישאר בליגה. לוי הינו תושב חדרה ושיחק בעבר במכבי נתניה, הפועל רעננה ואת העונה החל בהפועל חיפה.

לאחר החתימה אמר הבלם: "אני מאוד שמח להישאר בחדרה, התחברתי מאוד לכולם וחדר ההלבשה פה זה באמת משהו יוצא דופן. אני מקווה ומאמין שבעונה הבאה נוכל להמשיך בדיוק מאותה נקודה בה אנחנו מסיימים את העונה הזו".

לוי בספק גדול למשחק הערב נגד מכבי נתניה, בעוד טל כחילה נמצא בכוננות. עדי טבצ'ניק ימשיך לקבל קרדיט בין הקורות. תמיר גלזר נמצא בתמונת ההרכב, כמו גם שובל גוזלן. בקבוצה ינסו להשלים בהקדם גם את הישארותו של רובי לבקוביץ', מה שיוביל להמשך דרכם של רב שחקני חוליית ההגנה בחדרה.

הרכב משוער: עדי טבצ'ניק; דיא לבאבידי, ג'ונתן סיסה, טל כחילה (עידו לוי), עבדאללה ג'אבר; מנשה זלקה, גלעד אברמוב, תמיר גלזר (סאקו דומבייה); שלומי אדרי, גוסטבו מרמינטיני (לירן רוטמן), שובל גוזלן.