רשמי: ניר קלינגר ממשיך בהפועל ת"א

המועדון האדום הודיע שהמאמן יישאר בתפקיד לעונה שלישית

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  09.05.21 - 12:00
תחילת כתבה

המון חוסר ודאות שורר בהפועל תל אביב בשנים האחרונות, אבל אם יש משהו שקבוע בה הוא עמדת המאמן. האדומים הודיעו באופן רשמי שניר קלינגר ידריך את הקבוצה גם בעונה הבאה ובכך ישלים שתי עונות וחצי על הקווים. "הנהלת המועדון מאחלת הצלחה רבה לניר והשחקנים במשימות שנותרו עד תום העונה", נמסר בנוסף.

נושא עתידו של קלינגר עמד על הפרק בתקופה האחרונה משום שהיה אמור לסיים את חוזהו בהפועל ת"א בסיום העונה. המאמן מונה לתפקיד באמצע העונה שעברה ובחוזהו היה סעיף שבמידה שיגיע לפלייאוף העליון חוזהו יוארך אוטומטית ואכן כך היה, וכעת חוזהו הוארך בעונה נוספת זאת למרות המאבקים בחלק התחתון של הטבלה.

קלינגר מונה להפועל ת"א בנובמבר 2019 אחרי פיטוריו של ניסו אביטן והצליח להגיע איתה למקום החמישי, הישג השיא שלה בשמונה השנים האחרונות וכן הוביל אותה לחצי גמר גביע המדינה בו הפסידו למכבי פתח תקווה. העונה, האדומים סיימו שוב בפלייאוף התחתון ונאבקו במשך זמן רב נגד הירידה, אבל במקביל רחוקים שני ניצחונות מזכייה בגביע המדינה.

בינתיים, במועדון ממשיכים בהכנות לעונה הבאה ומבינים כי הם זקוקים לחיזוק בדמותו של קשר פליימייקר למרכז השדה ושמותיהם, של רועי גורדנה ושלומי אזולאי מאשדוד עלו כמועמדים אם אחד מהם לא יחדש את חוזהו בעיר הנמל. בחלק ההגנתי, אדי גוטליב עתיד לעזוב ושמותיהם של טל מכלוף, דן מורי ומיקי סירושטיין על הכוונת. אנתוני וארן עשוי להצטרף לחלק הקדמי.