נתניה מקווה להחתים את בנדה לעונה נוספת

מוקד המחלוקת: הסכום אותו תדרוש ארסנל טולה על הקשר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.05.21 - 11:48
תחילת כתבה

במכבי נתניה תכננו היום (שלישי) מסיבת סיום אבל בשל המצב הביטחוני הרגיש לא ברור אם יוכלו לקיים את הערב לו הם ציפו. אלכוהול נרכש, גם הבעלים, המאמנים ואנשי הצוות הוזמנו ובמועדון יחכו להוראות פיקוד העורף כדי לדעת אם האירוע יתקיים או יצטרך להידחות ליום אחר.

וכעת, לבניית הסגל: אחרי ההחלטה להשאיר את קיליאן ואן דר קאפ, בנתניה מקווים שארסנל טולה תפחית את המחיר אותו הם רוצים עבור לאמק בנדה. המאמן ריימונד אטפלד מרוצה מאוד מהקשר ומשוכנע שלמרות החמצות רבות העונה, יש לו פוטנציאל.

ההערכה היא שאם הקבוצה הרוסית תסכים להשאילו לעונה נוספת עם אופציה לרכישה, הוא יישאר. בנתניה הסבירו שההחלטה לגבי בנדה תיפול רק בשבוע הבא, אז תשחק טולה את משחק הליגה האחרון שלה מול מי שמתחרה איתה על הירידה ורק אז יקבע אם תישאר בליגה הבכירה או לא.

אלמוג כהן המוצהב לא ישחק את המשחק האחרון מול הפועל חיפה ושיר צדק ישוב להרכב. עידו וייר שמסיים חוזה ומחזיק באופציה של המועדון כבר קיבל הודעה מצד סוכנו אדם קידן שהוחלט לממש את האופציה והוא ימשיך לעונה נוספת. רון אשכנזי שעבר ניתוח ברצועה הצולבת בתחילת העונה יוכל לפתוח את העונה הבאה באופן מלא.