חמאדה ביקש לעזוב את סכנין, אוטין שוחרר

בקבוצה החלו לעבוד לקראת העונה הבאה. עוזר המאמן יעזוב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.05.21 - 18:08
תחילת כתבה

בבני סכנין כבר מריחים את העונה הבאה. הקבוצה מהמגזר החלו בשינויים בסגל, כשהשלב הראשון הוא שחרור מספר שחקנים ואנשי צוות. המושאל ממכבי חיפה, איקוום אוטין שוחרר היום (שלישי) מהמועדון וישוב למכבי חיפה, כשגם עוזר המאמן הראל סלע הודיע כי יעזוב בסיום העונה. במקביל, ביקש השוער ראמי חמאדה לעזוב מיידית את המועדון.

השוער, שפתח בין הקורות נגד בית"ר ירושלים ולא נמצא בתכניות לעונה, פנה להנהלת המועדון וביקש לעזוב באופן מיידי למרות שהוא מחזיק בחוזה לעונה נוספת. חמאדה הגיע למועדון כמתמודד על אפודת השוער מול מחמוד קנדיל, אך זכה להזדמנויות רק בהיעדרו של השוער הבכיר. כעת, יחפשו במועדון מתחרה חדש לשוער הוותיק לקראת העונה הבאה.

שחקן נוסף שסיכם על פרידה הוא המגן השמאלי, איקוום אוטין, שהגיע בהשאלה ממכבי חיפה בתחילת העונה. היום הוא נפרד מחבריו וימריא לחופשה בניגריה. כבר בינואר פנו במועדון לירוקים בבקשה לסיים את ההשאלה. הוא פתח בשלושה משחקי ליגה בלבד והופעתו האחרונה הייתה לפני כשלושה חודשים.

גם בצוות המקצועי צפוי שינוי בדוחא. זאת אחרי שעוזר המאמן, הראל סלע הודיע על עזיבתו בתום העונה. סלע הגיע לסכנין כעוזרו של אלדד שביט בליגה הלאומית והיה שותף לחזרתה לליגת העל. במועדון ימנו עוזר חדש לשרון מימר.