בהפועל ת"א מסרו: ''כואב לראות את השסע''

הבעלים, בועז תושב: ''צריך לקחת נשימה ולעצור את הטירוף''

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  13.05.21 - 18:26
תחילת כתבה

בהפועל תל אביב התייחסו היום (חמישי) למצב הלא פשוט במדינה עם הודעות רשמיות מטעם הקבוצה: "מועדון הכדורגל הפועל תל אביב קורא לאזרחי ישראל, ערבים ויהודים כאחד, לחדול מאירועי האלימות ולחזור לשפיות, לדו-קיום שאנו מתגאים בו, לעצור את התמונות הקשות ולשמור על החברה הבריאה שיצרנו. במרוצת השנים, מועדון הכדורגל הפועל תל אביב היה נושא הדגל וסמל הדו-קיום בחברה הישראלית ובספורט בפרט. כואב לראות את השסע שנוצר ואנו מקווים שכולם יתעשתו במהרה".

הבעלים, בועז תושב הוסיף: ״כמועדון, אנו רואים בדו קיום בחברה הישראלית נכס צאן ברזל שאסור לתת לו להימחק. כולנו צריכים לקחת נשימה עמוקה ולעצור את הטירוף הזה. תמיד ידענו לחיות אחד לצד השני, ערבים ויהודים - ואחרי שהכל ייגמר נצטרך לחזור לשפיות ולאחדות. בתקווה לימים שקטים יותר לכל עם ישראל״.

מנכ״לית המועדון, אודליה פרידמן אמרה בנושא: ״חשוב שכלל החברה הישראלית תעצור לרגע ותבין שעכשיו, המלחמה היא של האנשים שרק רוצים לחיות יחד, לגדל את ילדיהם בשלווה, אחווה ודו-קיום. אלה ימים כואבים לכולנו, המצב הזה חייב להיפסק ויפה שעה אחת קודם״.

בתוך כך, בעקבות המצב הביטחוני, בהפועל תל אביב ינסו לשמור על שגרה ועל מנת כך הקבוצה תתאמן מחר בבית הנבחרות ולא במתחם חודורוב.