הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עסוקים במחשבות קיומיות": השגרה באשדוד

בצל ההסלמה, הקבוצה של רן בן שמעון תתאמן באצטדיון רמת גן

גיל לוין
גיל לוין  16.05.21 - 09:35

כבר כמעט שבוע ימים שישראל ותושבי הדרום בפרט מתמודדים עם ירי טילים בלתי פוסק מרצועת עזה ומלילות קשים, מלאי פחד, ללא שינה. היום (ראשון), אחרי שמ.ס אשדוד ניסתה ללא הצלחה לשוב לשגרה יחסית בעיר הנמל, תשוב הקבוצה של רן בן שמעון לראשונה לאימונים באצטדיון רמת גן, אחרי שנאלצה לבטל בשל חשש השחקנים מהנסיעה הארוכה בצל חשש ממטח לגוש דן.

כזכור, בימים האחרונים ניסו באשדוד לשמור על שפיות מסוימת ולערוך אימונים תחת ירי הטילים, אך המצב הביטחוני השרה חוסר שקט, הנסיעות הלוך וחזור לאצטדיון הי"א העלו חששות ופחדים גדולים בקרב השחקנים שאינם מתגוררים בעיר ובמועדון, שרוצים להשלים את המשימה ולהבטיח את הכרטיס לאירופה, החליטו לפעול ולהעתיק את אימוניהם לרמת גן, כל עוד יצליחו למצוא שקט יחסי שם. בעוד הזרים שבשל הפאניקה ששררה בקרבם, פונו למלון "לאונרדו" בחיפה ומתאמנים במתחם "קצף" של מכבי חיפה, עם מאמן הכושר, אהוד בן שושן.

כמו כן, במועדון בירכו על החלטת ההתאחדות והמנהלת לדחות את משחק הליגה מול הפועל ב"ש, שהיה אמור להתקיים ביום שני הקרוב באצטדיון הי"א, ליום חמישי. "אי אפשר לשחק כשהראש עסוק במחשבות קיומיות כמו גם דאגה למשפחה ולקרובים ופחד משתק מאזעקה בכל רגע נתון. גם אם לא היו דוחים את המשחק - לא היינו עולים לשחק", אמרו בעיר הנמל, "נקווה שעד יום חמישי תהיה רגיעה".