הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אין נפגעים: נפילה סמוך לביתו של גיל כהן

צפו בתיעוד של מגן אשדוד: "מציאות עגומה ובלתי נתפסת"

גיל לוין
גיל לוין  16.05.21 - 18:08

המצב הביטחוני המורכב נמשך, וכך גם התיעודים והתגובות של אנשי הספורט בארץ. היום (ראשון) גיל כהן, שחקן מ.ס אשדוד, תיעד גם הוא נפילה בעיר, שאירעה בקרבת ביתו. "זאת המציאות העצובה שלנו. לא היו נפגעים. השגחה מלמעלה, תודה לאל", כתב המגן בחשבון האינסטגרם שלו, שם צירף גם סרטונים מזירת האירוע.

לאחר מכן מסר לערוץ הספורט: "אנחנו חיים במציאות עגומה ובלתי נתפסת. כואב לראות מה קורה למדינה שלנו, הקרע בעם מצד אחד ומצד שני מה שאנחנו חווים. הזוי שזה הפך להיות סוג של הרגל ובזמן האזעקה רצים מהר לממ"ד ונשמעים להוראות של פיקוד העורף. לגבי האימונים, נפגעה לנו השגרה בגלל המצב ועושים מה שאפשר בקרבה לבית, או בקרבת ממ"ד. חשוב מאוד ללכת למקלט בזמן אזעקה אסור לזלזל בהנחיות ,זה מציל חיים".

גם עידן בן אבו, סוכן השחקנים, נכח בקרבת מקום האירוע, ושיחזר את אותם הרגעים: "בשעה ארבע נשמעה האזעקה. הייתי בבית עם כל בני המשפחה שלי וירדנו למרתף, שם הממ"ד שלנו נמצא. שמענו 'בום' ממש גדול ולפי העוצמה של הפיצוץ זה הרגיש כאילו זה נפל אצלי בחצר. כשיצאנו החוצה ראינו שבאמת הייתה נפילה בערך 30 מטר מהבית. למזלנו אין נפגעים בנפש, לא אצלי ולא אצל השכנים. כן יש נזקים למכוניות שלנו באזור, ובבית שלי התנפצו זכוכיות בבית ובחצר, אבל הכי חשוב שאין נפגעים בנפש וכולם בסדר. זאת המציאות שלנו, אין מה לעשות, נצטרך להיות חזקים ולעבור את התקופה הזאת".