הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אשדוד תקיים מחנה אימון במתחם "קצף" בחיפה

במועדון נענו להצעה של הירוקים. אזולאי ודוד מתאוששים

גיל לוין
גיל לוין  18.05.21 - 08:52

בצל ירי הטילים הבלתי פוסק בשבוע האחרון אל עבר העיר אשדוד ושאר יישובי הדרום, מ.ס אשדוד נאלצה לבטל פעם אחר פעם את אימוניה ומאז יום חמישי האחרון, לא ערכה אימונים כלל. כעת הוחלט בקבוצה לקחת יוזמה ולהצפין למעין "מחנה אימון" קצר בחיפה עד אשר יירגעו העניינים.

במועדון החליטו להיענות להצעתה של מכבי חיפה בשבוע החולף והבוקר (שני) כבר יצפינו השחקנים והצוות לכרמל על מנת להתחיל את מחנה האימון במתחם "קצף", שישיב את הקבוצה לכושר, עד כמה שניתן, אחרי שלא התאמנה מספר ימים. יש לציין שארבעת הזרים - מונטרי קמהאני, מוגיס זקאריה, ננאד סבטקוביץ' ומוסא בגאיוקו - כבר מתאכסנים בחיפה בשבוע האחרון ומתאמנים עם מאמן הכושר אהוד בן שושן.

בכל מקרה, במהלך היום ייערכו שני אימונים, בבוקר ובערב, בהם יוכל הצוות המקצועי לבחון לראשונה את מצבת הפצועים הארוכה ולהעריך את מידת הכושר של השחקנים. שלומי אזולאי, שסבל ממתיחה בשריר הירך האחורי, ודין דוד, ששבר אצבע ברגלו, חשים בטוב וייתכן שהם ישובו לסגל למספר דקות מועטות מול הפועל באר שבע.

כל זאת כמובן בתקווה שאכן ייערך ביום חמישי הקרוב המפגש עם הדרומיים, כאשר במועדון סובלים מחוסר הוודאות אשר פוגע בהכנות וממתינים בקוצר רוח להחלטות המנהלת וההתאחדות לכדורגל על רקע המצב הביטחוני.