הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יואב הופמייסטר סיכם את תנאיו בק"ש לעונה נוספת

הקשר בן ה-20 יישאר בקבוצה עם אופציית יציאה לחו"ל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.05.21 - 09:58
תחילת כתבה

עירוני קריית שמונה מנסה לשמור על שגרה בימים קשים אלה עבור מדינת ישראל. אמש (שני), על אף שנשמעו אזעקות באצבע הגליל לאחר ירי רקטות מלבנון, השקט בק"ש נשמר.

במקביל, במועדון ממתינים לעדכון מטעם מנהלת הליגות בנוגע למפגש נגד הפועל באר שבע. המשחק אמור להתקיים ב"טרנר", דבר שהמצב הביטחוני לא ממש מאפשר. עדיין לא ידוע היכן יתקיים המשחק ומתי, ובכל מקרה, במועדון הצפוני מתכוננים לכל תסריט ועדיין לא מוותרים על החלום האירופי.

במקביל, יואב הופמייסטר סיכם את תנאיו לעונה נוספת במועדון עם אופציית יציאה לחו"ל. כזכור הקשר הגיע בהשאלה מלאסק לינץ האוסטרית, אך הפך הקיץ לשחקן חופשי. אחרי שאשתקד הוא לא הרבה לשחק בלאומית, הופמייסטר נחשב לאחת מתגליות העונה ותפס מקום של קבע בקבוצה הצפונית, שהגיעה לפלייאוף העליון.

העונה, הקשר בן ה-20 רשם 2219 דקות משחק בעונת הבכורה שלו בליגת העל, ויש לו 28 הופעות בהרכב ובישול אחד. הוא מדורג תשיעי בליגה בתיקולים מוצלחים (75) ומדורג 12 בחילוצי כדור בחצי במגרש של היריבה (34). הופמייסטר גדל במחלקת הנוער של מכבי ת"א, עבר בבית"ר ת"א/בת ים ובהפועל רמה"ש עד שהגיע לק"ש. הוא מחזיק באזרחות גרמנית שתסייע לו לשחק באירופה.