מסתמן: אשדוד - ב"ש לפני מכבי ת"א - חיפה

מתוכננת הצגה כפולה בסמי עופר. בית"ר ירושלים תתמודד מול הפועל חדרה ברביעי

תומר לוי
תומר לוי  18.05.21 - 17:25
תחילת כתבה

הכאוס המתחולל ברחבי הארץ עצר את הספורט הישראלי בכלל והכדורגל הישראלי בפרט ובהתאחדות ובמנהלת נחושים לעמוד בקצב על מנת לסיים את העונה כסדרה והם מתכוונים לעשות זאת בצורה יצירתית במיוחד. מסתמן שבחמישי תיערך "הצגה כפולה" בסמי עופר כאשר המשחק הדחוי בין מ.ס אשדוד להפועל באר שבע (שהיה אמור להיערך בשני שעבר), ישוחק לפני התמודדות חצי גמר גמר גביע המדינה בין מכבי תל אביב למכבי חיפה.

למעשה, ליגת העל תחזור לפעילות כבר מחר (רביעי, 19:50) עם המפגש בין בית"ר ירושלים להפועל חדרה. למרות שהמשחק היה אמור להתקיים ראשית בשני ולאחר מכן בחמישי, הגיע ההודעה שהקבוצות יסיימו את העונה שלהן כבר ביממה הקרובה. בינתיים, החבורה של יוסי מזרחי חזרה לאימונים.

בצל המצב הביטחוני ההפכפך, ליגת העל תחזור סוף סוף לפעילות כשהצהובים-שחורים יחתמו את העונה שלהם מול הקבוצה אותה הכי אוהבים לפגוש. כזכור, בית"ר ירושלים והפועל חדרה שיחקו פעמיים זו מו זו, כשבשני המקרים הקבוצה מהבירה חגגה עם 0:4 מהדהד.

במקביל, חזרו החניכים של יוסי מזרחי לאימונים בבית וגן אחרי שקיבלו מנוחה במהלך חג השבועות, כאשר המטרה היא לשמור על כושרם של השחקנים ולהימנע מפציעות מיותרות בסיום העונה. בשל הסגל החסר, הצטרפו מספר שחקנים ממחלקת הנוער של המועדון כדי למלא את השורות, בזמן שאורי מגבו, תמיר עדי ועידן ורד עברו טיפולים.

ברוח התקופה המאתגרת, הקבוצה הציעה לאוהדיה לתרום 25 שקלים דרך המועדון על מנת לדאוג לחבילות מזון עבור תושבי הדרום.