הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יעזבו? המו"מ עם אזולאי וגורדנה תקוע

הנהלת אשדוד תדון בעתידם. וגם: סיכום המשחק מול באר שבע

גיל לוין
גיל לוין  21.05.21 - 08:30

מ.ס אשדוד הצליחה להמתיק שבוע קשה במיוחד בצל מבצע "שומר חומות", שכלל ירי רקטות ואזעקות בלתי פוסקות אל עבר עיר הנמל ועשתה צעד גדול נוסף להבטחת הכרטיס לאירופה כאשר סיימה את המשחק עם תיקו 2:2 אמש (חמישי) מול הפועל ב"ש בסמי עופר.

במועדון מספרים על הכנה שרחוקה מלהיות אופטימלית, על גבול הבלתי אפשרית, בצל ביטולי אימונים רבים ולאחר מחנה אימון מקוצר ומאולתר שנערך ביומיים האחרונים בחיפה. "היו שתי ברירות: או לבכות על הסיטואציה, או להוציא ממנה את הכי טוב. אני חושב שבחרנו באופציה השנייה", סיכם רן בן שמעון את המשחק.

כמו כן, המאמן ביקש להחמיא לחניכיו בחדר ההלבשה על רוח הלחימה שהפגינו לאורך המשחק והמשמעת שהציגו - על אף שלא עמד לרשותם הרבה זמן לאימונים. מי שזכו למחמאות מיוחדות היו רמזי ספורי אשר כבש משחק שני ברציפות, ושבחים הורעפו גם על חמזה מוואסי הצעיר שכבש את שער הבכורה שלו בקבוצה הבוגרת. גם גיל כהן ושלומי אזולאי אשר חזרו מפציעות ועלו כמחליפים זכו לתגובות חמות.

בתוך כך במועדון יחלו בהכנות לעונה הבאה, כאשר בתחילת השבוע צפויה להתקיים ישיבת הנהלה אשר תעריך את התקציב ותדון בשחקנים כאלו ואחרים אשר עשויים לא להמשיך במועדון. מי ששמם עתיד לעלות בישיבה זאת הינם רועי גורדנה ושלומי אזולאי אשר לא מצליחים להגיע להבנות בכל הקשור לחידוש חוזיהם.

נכון לרגע זה, המשא ומתן בין אזולאי למועדון לא מתקדם, לאחר שהמועדון הגיש מצדו הצעה הכוללת חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. אך הקשר מחפש עתיד יציב ודורש חוזה מחייב לשנתיים. כמו כן ישנם גם פערים כספיים בין הצדדים המוערכים בכ-20 אחוזים. מצב דומה גם במו"מ מול גורדנה.