הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלו והופמייסטר יעדרו מול ב"ש, מזרחי בספק

סגל חסר לק"ש לקראת ראשון. וגם: המסר של רפואה לשחקנים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.05.21 - 11:19

הפועל קרית שמונה הפסידה במשחק הליגה האחרון שלה למכבי פתח תקווה ואיבדה את המקום הרביעי בטבלה, שעשוי להוביל לאירופה. עם זאת, הקבוצה של קובי רפואה רחוקה שתי נקודות בלבד מהמלאבסים, ובקופה נותרו עוד 9. ביום ראשון ינסו הצפוניים להישאר במירוץ, כאשר יתארחו אצל הפועל באר שבע השישית, שגם היא טרם הרימה ידיים במאבק (רחוקה 4 נקודות מהמקום הרביעי).

לרוב מזלו, רפואה יצטרך להתמודד עם לא מעט חיסורים. דור אלו ייעדר בשל צבירת כרטיסים צהובים ואת מקומו צפוי לתפוס יובל לוין. כמו כן, יואב הופמייסטר סובל מכאבים בכף רגלו והוא ככל הנראה סיים את העונה. הקשר מצטרף לסמואל בראון שסיים את העונה עוד קודם לכן ועבר ניתוח בברכו.

אם לא די בכך, אז גם אופיר מזרחי נמצא בספק למפגש עם האדומים בעקבות פציעה בקרסול, מה שמותיר את רפואה עם מעט מאוד אפשרויות. אדריאן רוצ'ט עשוי לפתוח לצידם של רועי קהת וסאקו טורה. לפחות בחלק הקדמי, קרית שמונה תמשיך להסתמך על השחקנים המובילים שלה לאורך העונה, מוחמד שכר, לוסיו ויוג'ין אנסה.

כזכור, עוד לפני פתיחת הפלייאוף העליון הודיעה הפועל קרית שמונה כי רפואה לא ימשיך על הקווים בעונה הבאה. המאמן מקיים כעת שיחות עם בית"ר ירושלים ועשוי להתמנות בקרוב לקראת העונה הבאה, אך הבהיר לשחקנים כי הוא רוצה לעזוב אחרי שהבטיח למועדון כרטיס לאירופה.

הרכב משוער: דזיוגס ברטקוס; יובל לוין, עידן נחמיאס, אורי דהן, זיו מורגן; אדריאן רוצ'ט (מייקל אמנגה), רועי קהת, סאקו טורה; מוחמד שכר, יוג'ין אנסה ולוסיו.