הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא נשמש כתפאורה": אשדוד מחכה למכבי חיפה

בן שמעון וחניכיו דרוכים. כנעאן ישוב להרכב במקום בריהון

גיל לוין
גיל לוין  23.05.21 - 09:50

אחרי שלוש תוצאות תיקו שהיו מספיק בשביל להבטיח את הכרטיס לאירופה, מ.ס אשדוד רוצה לשוב למסלול הניצחונות ותעשה הכל על מנת למנוע ממכבי חיפה לחגוג אליפות על חשבונם הערב (ראשון) בסמי עופר. "לא באים להיות תפאורה בהצגה של מכבי חיפה", אמרו במועדון. "נגיע לסמי עופר כדי להילחם בשביל המטרות שלנו".

רן בן שמעון סיפר: "ההכנות הפיזיות היו בעיקר כדי לאושש את השחקנים אחרי מאמץ גדול מול הפועל ב"ש, אך היו גם הכנות מנטאליות כי הולך להיות משחק קצת שונה מהמשחק האחרון שהיה לנו בסמי עופר. אנחנו משחקים רק בשביל עצמנו, מ.ס אשדוד דואגת רק לעצמה ולמטרות שלה. כל עוד כולנו נמצאים במועדון הזה ועושים את מה שאנחנו עושים – לכל משחק נגיע מחויבים ומרוכזים, ונעשה את המקסימום כדי לנצח".

שלומי אזולאי הוסיף: "האמת שלא היה הרבה זמן להתכונן. עדיין לא השגנו את המטרה הסופית שלנו, אנחנו מצפים למשחק עם קהל מלא מצד מכבי חיפה. יהיה משחק מעניין שכולם יסתכלו וידברו עליו. ברמה האישית, כיף לחזור אחרי הפציעה ולהתאמן עם החברים. אני מכין את עצמי למחר ומתי שרן יצטרך אותי אני אשחק".

ברמה המקצועית, המאמן יקבל בחזרה את חמודי כנעאן שעתיד לקבל את חולצת ההרכב במקומו של יעקב בריהון. גם גיל כהן, ששותף כמחליף והתאושש מפציעה, עתיד לפתוח במרכז ההגנה לצדו של ננאד סבטקוביץ'. דין דוד, ששב לאימונים מלאים לאחר שסבל משבר באצבע ברגלו, צפוי להשתלב כמחליף מן הספסל - כמו גם שלומי אזולאי שהתאושש ממתיחה בשריר הירך האחורי.

הרכב משוער: רועי משפתי; טום בן זקן, ננאד סבטקוביץ', גיל כהן, מונטרי קמהאני; רועי גורדנה, פיראס אבו עקל, חמודי כנעאן; יעקב בריהון, רמזי ספורי וחאמזה מוואסי.