הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רפואה: "ישבתי עם בית"ר, אין מה להרחיב"

מאמן ק"ש אחרי ההפסד: "השופט הוסיף 7 דקות, הגול היה 98"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.05.21 - 23:55

הפועל באר שבע השיגה הערב (ראשון) ניצחון ראשון בפלייאוף העליון עם 2:3 דרמטי ביותר על הפועל קריית שמונה, בזכות שער ניצחון בדקה ה-99. הצפוניים כעסו מאוד על השופט אביעד שילוח, מאחר והוא הוסיף 7 דקות ולטענתם היה צריך לשרוק לפני שדוד קלטינס נעץ את הכדור ברשת וקבע את התוצאה.

"השופט הוסיף 7 דקות והגול היה בדקה ה-98 אולי. תקנו אותי אם אני טועה", אמר קובי רפואה, שהיה מאוד מאוכזב בסיום. "המשחק היה צריך להסתיים. אני יכול להגיד שהמחצית הראשונה הייתה פנטסטית שלנו, הגענו למצבים. יוג'ין אנסה היה יכול להכריע את המשחק. מאכזב, אבל בסדר, אני מאוד גאה בבחורים. ממשיכים הלאה".

כשנשאל על הכרטיס לאירופה ועל עתידו, הוסיף: "נדמה לי שב"ש עברו אותנו בנקודה, יכול להיות שיש סיכוי. נותרו משחקים קשים? מתי יש משחק קל? נעשה את המקסימום כדי להתכונן ליום רביעי. בית"ר? נפגשתי איתם, אין לי מה להרחיב, אין לי מה לחדש".

רוני לוי אמר לאחר המשחק: "אני חושב שהגיע לנו הגול, הגענו להרבה מצבים לפני כן. חוסר מזל וחוסר ריכוז הובילו לכך שהחמצנו. לשמחתי זה הכדורגל, לפעמים זה בצד שלך. מגיע לקהל שבא לתמוך בנו ועבר ימים קשים פה בדרום, מגיע לשמוח קצת. אירופה? ידענו מראש שזה נותן לנו סיכוי. העומס מטורף, יש לנו את פ"ת שהיא קבוצה קשה מאוד ועשתה עונה נהדרת. נעשה את המקסימום כדי לנצח ולשמור על הסיכוי".

כשנשאל אם חושבים על האפשרות שיהיה פספוס, אמר: "לא מסתכלים שלילי, רוצים לחשוב חיובי. לאורך כל התקופה גם כשהיו תוצאות לא טובות ידענו שהפלייאוף הוא קשה. אין משחק קל. היו משחקים שהיינו צריכים לנצח ולא ניצחנו, אבל היום ניצחנו וזה חשוב. רפואה? הוא מאמן מצוין שעושה עונה נהדרת, ומי כמוני יודע איך זה להרגיש את ההרגשה הזאת. מה שהיה בסוף בינינו זה קצת חיבוק של חבר, לא יותר מזה".