הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אשדוד הוזילה את המחירים לאוהדי מכבי ת"א

הקהל הצהוב פנה, המועדון המארח הפחית את המחיר ל-80 שקלים

גיל לוין ותומר לוי  24.05.21 - 19:23

אוהדי מכבי תל אביב ככל הנראה לא יזכו לחגוג אליפות העונה, אבל הם עדיין רוצים לתמוך בקבוצה שלהם מקרוב עד קו הסיום ואחרי שהתערמו על מחירי הכרטיסים למשחק הקרוב מול מועדון ספורט אשדוד, הקבוצה המארחת החליטה לבוא לקראתם. אשדוד החליטה להוזיל את המחירים ל-80 שקלים לכרטיס, לאחר שקיבלה פניות מהאוהדים הצהובים.

"מועדון ספורט אשדוד פועל על פי מדיניות בה מחיר הכרטיס למשחק בית מסוים, נקבע בהתאם למחיר הכרטיס במשחק החוץ מול אותה הקבוצה. אוהדי אשדוד מתבקשים מדי שנה לשלם בבלומפילד מחיר של מעל 100 שקלים לכרטיס ובשל כך נקבע המחיר (לפני עמלת משרד הכרטיסים)", פתחה אשדוד את הודעתה הרשמית בעניין.

ההודעה של אשדוד נמשכה בזו הלשון: "יחד עם זאת, לפנים משורת הדין ועל מנת לאפשר לאוהדי הכדורגל לסיים את העונה עם טעם טוב, נאותה הנהלת המועדון להיענות לפניות אוהדי מכבי ת"א, ולהפחית את מחיר הכרטיס למשחק הקרוב ולקבוע אותו על 80 שקלים בלבד (לפני עמלות)".

בעקבות ההודעה של מ.ס. אשדוד, התגובה של מכבי תל אביב לא איחרה להגיע. "מועדון מכבי תל אביב דורש לדייק את העובדות בנוגע למחירי הכרטיסים למשחק נגד מ.ס אשדוד על מנת שלא להטעות את הציבור", פתחו הצהובים את המסר שלהם. "הפרסומים על פיהם אוהדי אשדוד שילמו 100 ש"ח בעבור כרטיס כניסה לבלומפילד אינם אמת.

"בארבע העונות האחרונות נמכרו לאוהדי אשדוד כרטיסים למשחק החוץ נגד מכבי ת"א במחיר של 50 ש"ח וזאת על מנת לקיים את עיקרון ההדדיות שיאפשר לאוהדי מכבי ת"א לרכוש כרטיסים במחיר זהה כפי שאנו עושים מול מועדונים נוספים בליגה. עם חזרת הקהל למגרשים ולפני משחק הבית בפלייאוף בין שתי הקבוצות נעשתה פנייה להנהלת אשדוד בהצעה לתמחר את הכרטיס למשחק על פי עקרון ההדדיות בעלות של 50 ש״ח - אך נעננו בסירוב. על מנת להמשיך את עקרון ההדדיות גם בעונה הבאה, מועדון מכבי תל אביב יפעל להסדרת מחירי הכרטיסים לאוהדי קבוצות החוץ כפי שפעלנו עד כה".