הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא ניתן לחיפה לחגוג אליפות בבית שלנו"

דריכות בק"ש. רפואה לשחקניו: "יש לנו את המטרות שלנו"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.05.21 - 14:03

בק"ש לא זוכרים שטירוף כזה בעיר מאז הזכייה באליפות ההיסטורית של הקבוצה המקומית. אנשי המועדון והשחקנים מעידים שבימים האחרונים הטלפון שלהם קרס בעקבות פניות של אוהדי מכבי חיפה שביקשו כרטיסים על מנת ליטול חלק במה שעשוי להיות משחק ההכרעה. בהנהלת המועדון משקיעים זמן רב בשיחות ופגישות מול המשטרה על מנת להעביר את האירוע הזה בהצלחה.

"זה אירוע בסדר גודל עצום עבור ק"ש", אמרו במועדון. השחקנים עצמם בטוחים שביכולתם לצאת עם נקודות מהמשחק ושואבים השראה מהניצחון נגד מכבי ת"א. אגב, העונה עד כה ק"ש לא יצאה עם נקודות במפגשים נגד מכבי חיפה.

בקבוצה אמרו: "אנחנו לא נשמש כתפאורה, לא ניתן למכבי חיפה לחגוג אליפות בבית שלנו. אנחנו רוצים להיות באירופה בעונה הבאה". קובי רפואה הלהיט את השחקנים לפני המשחק: "עם כל הכבוד למכבי חיפה, לנו יש את המטרות שלנו. צריך להיות מרוכזים, מכבי חיפה עוצמתית ומוכשרת".

דור אלו, שריצה עונש הרחקה נגד הפועל ב"ש, ישוב להרכב הצפוניים. יש לציין כי אופיר מזרחי סיים את העונה ומצטרף לסמואל בראון ויואב הופמייסטר. אדריאן רוצ'ט עשוי לפתוח ע"ח של ידין לוגסי. רוצ'ט שמציין היום את יום הולדתו ה-34, יזכה לטקס לפני המשחק לאחר ששבר את שיא ההופעות במדי ק"ש בה גדל.

הרכב משוער: דזיוגס ברטקוס; דור אלו, אורי דהן, עידן נחמיאס, זיו מורגן; אדריאן רוצ'ט (ידין לוגסי), רועי קהת, סאקו טורה; מוחמד שכר, יוג'ין אנסה ולוסיו.