הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אמנגה? אלף בעיטות לא ייכנסו. לא ברמה"

שרצקי ל"5 באוויר": "הוא יעזוב אותנו בסיום העונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.05.21 - 15:28

בהפועל קריית שמונה הצהירו עוד לפני המשחק נגד מכבי חיפה כי לא ישמשו כתפאורה וכך אכן היה אמש (רביעי). הקבוצה של קובי רפואה שמרה על ספורטיביות והמשיכה את המגמה של הבעלים, איזי שרצקי שהצהיר כי המשחק לא יועתק לאיצטדיון אחר.

רפואה עלה בהרכב הכי טוב שעמד לרשותו, קריית שמונה לא התבטלה מול מכבי חיפה והקשתה עליה מאוד, זאת לאחר שהמפגשים הקודמים היו קלים בהרבה. אין ספק שהרגע הגדול היה שייך לקשר קבוצת הנוער, מייק אמנגה בן ה-18, שכבש בבעיטה מ-25 מטרים בהופעתו השביעית בלבד בקבוצה הבוגרת. חבריו לקבוצה הופתעו למדי מהשער: "הוא לא שחקן שמרבה להצטרף לחלק הקדמי וכשהוא בועט באימונים זה בדר"כ מחוץ למסגרת. לפני המשחק הסברנו לו את הסיטואציה בצמרת הטבלה".

איזי שרצקי חיזק את הדברים ב"5 באוויר": "אמנגה? אלף בעיטות כאלה שלו לא ייכנסו. הוא לא ברמה בשבילנו ויעזוב בסיום העונה. בחור נחמד, אבל פחות מה שאנחנו מחפשים".

בעקבות שער השוויון ספגו שחקני ק"ש קללות קשות מצד אוהדי מכבי חיפה, כמו כן נזרקו לעברם מצתים, כוסות שתייה, בקבוקים וזוג משקפיים. כתוצאה מכך שוטרים הוזעקו על מנת להעביר אותם למכוניות בבטחה. שחקני ק"ש התייחסו לנושא: "לא מתנצלים על שום דבר ובפני אף אחד. יש לנו את המטרות שלנו ורוצים להשיג את הכרטיס לאירופה".

אגב, בעמוד הפייסבוק של עיריית קריית שמונה פורסמה אמש תמונה של הקבוצה והכיתוב: "לא יחגגו על חשבוננו ועוד בבית שלנו. אנחנו קריית שמונה". כעת, הפנים של הצפוניים כבר למחזור הסיום של העונה בו יפגשו את מכבי תל אביב בבלומפילד, כאשר הקבוצה מדורגת שישית, שתי נקודות מהמקום הרביעי המוביל לאירופה.

אתמול לפני פתיחת המשחק נערך טקס לקשר הקבוצה, אדריאן רוצ'ט לרגל שבירת שיא ההופעות בכל הזמנים במועדון (215). רוצ'ט קיבל מסגן נשיא המועדון, אפי שרצקי ומנכ"ל המועדון יוסי אדרי חולצה ממוסגרת עם מספר ההופעות בהם שבר את השיא, על גב החולצה.