הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מלחמה תקשורתית: על ההקלטה הקולית שהופצה

עו"ד של המתלוננת הבהירו - אין זו שיחה בינה לבין שטרלינג. כל הפרטים

גיל לוין
גיל לוין  27.05.21 - 13:26

רק אתמול נערכה מסיבת העיתונאים של אורן שטרלינג, מנכ"ל הפועל חיפה החשוד בעבירות מין חמורות בהן אונס ומעשה סדום במתנדבת במועדון וכן, במקביל פורסמה בדיקת הפוליגרף של המתלוננת אשר תוצאתה הייתה שהיא דוברת אמת בכל הסעיפים. והיום (חמישי) המלחמה התקשורתית ממשיכה.

במהלך היממה האחרונה הופצה ברשתות המדיה החברתיות הקלטה קולית בעלת אופי מיני ועל אף שעשויה להתפרש כשיחה בין המתלוננת לשטרלינג, מדובר בשיחה שאין לה קשר לפרשה. זוהי שיחה בין המתלוננת לשחקן עבר.

"זוכרים את אורן שטרלינג, מנכ"ל מועדון הפועל חיפה שנחשד בעבירות מין?", כך נכתב בהודעה שהופצה, "אז היום הוא הניח את ההקלטות שלה בחקירה, נעים להכיר **** העובדת של המועדון עוד לא בת 22". עורכי דינה מבהירים כי לא מדובר בשיחה בין שטרלינג לבין המתלוננת וטוענים כי מדובר בניסיון להכפיש את שמה של המתלוננת ולייצר דעת קהל שלילית.

עורכי הדין זיו ומשה גלעד מסרו לערוץ הספורט: "מדובר בפרסום שיחה פרטית של המתלוננת אשר לדעתנו מהווה עבירה חמורה ובלתי מוסרית של המפרסמים בניגוד לחוק הגנת הפרטיות. איננו מתכוונים להגיב לפרסום עברייני כזה - שאין בינו לבין החשוד והמתלוננת כל קשר. יש בכוונת המתלוננת להגיש תלונה במשטרה כנגד הפרסום העברייני".