הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בק"ש התאכזבו מאי זימונו של עידן נחמיאס

גאווה מהכללתו של דהן בנבחרת. שכר בספק גדול למכבי ת"א

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.05.21 - 11:33

בעירוני ק"ש התמלאו אמש בגאווה לאחר שהבלם שגדל במועדון, אורי דהן קיבל זימון לנבחרת ישראל לקראת משחקי ההכנה נגד מונטנגרו ופורטוגל. דהן מדורג שביעי בליגה בדקות משחק, שלישי בליגה במאבקי קרקע מוצלחים, ראשון בליגה בתיקולים מוצלחים וראשון בחילוצי כדור. בגיל 21 הוא נחשב לאחד הבלמים הטובים בליגה וזוכה להתעניינות מצד מכבי חיפה וקבוצות נוספות.

מנגד, חברו למרכז ההגנה, עידן נחמיאס שרושם גם הוא עונה טובה, לא זומן להפתעתם ואכזבתם של אנשי ק"ש. נחמיאס קיבל מסרים שהוא יוזמן לאחר שהיה במעקב של מאמן הנבחרת הלאומית, וילי רוטנשטיינר ועוזרו, מרקו בלבול.

בשל כך נחמיאס אף ביטל חופשה פרטית בארה"ב, אך כאמור בסופו של דבר הוא לא זומן. גם נחמיאס מחזיק בנתונים סטטיסטיים מרשימים. הוא חמישי בליגה בדקות משחק, שני בליגה במאבקי אוויר מוצלחים, שני בליגה בחילוצי כדור וראשון בבלימת איומים. נחמיאס מסיים חוזה וצפוי לעזוב לאחר המשחק מחר נגד מכבי ת"א. מספר קבוצות בחו"ל מעוניינות בשירותיו וכן מספר קבוצות בישראל, על אף שהן ידרשו לשלם דמי השבחה.

בתוך כך, מחר (ראשון) תתארח עירוני ק"ש בבלומפילד כשתפגוש את מכבי ת"א במשחק הנעילה של העונה. מוחמד שכר שנפצע בשריר הירך האחורי במשחק נגד מכבי חיפה נמצא בספק גדול. רועי קהת שנחבל בראשו ובגבו, יהיה כשיר להתמודדות. סמואל בראון, יואב הופמייסטר ואופיר מזרחי הפצועים יעדרו. גיא בן לולו מבשל שער השוויון נגד מכבי חיפה נמצא בתמונת ההרכב.