הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אנחנו היחידים שניצחנו את ואן לוון"

ק"ש חסרה אך אופטימית לקראת מכבי ת"א. רפואה ייפרד. וגם: שלושה שחקנים האריכו את החוזה במועדון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.05.21 - 14:29

הפועל קריית שמונה הפכה להיות דמות מרכזית בסיפור האליפות העונה. לאחר שמנעה ממכבי חיפה לזכות באליפות ביום רביעי האחרון, משער של מייק אמנגה הצעיר בתוספת הזמן, הערב (ראשון, 20:30) היא תפגוש את מכבי תל אביב בבלומפילד.

"אנחנו היחידים שניצחנו את מכבי תל אביב עם פטריק ואן לוון העונה בליגה", אמרו בקבוצה לקראת המשחק. "נגיע להילחם כמו שלא רצינו שמכבי חיפה תחגוג אליפות על חשבוננו". כזכור, המפגש הקודם בין הקבוצות בבלומפילד היה צמוד ומותח והוכרע לבסוף בפנדל שהוענק לצהובים.

קובי רפואה יגיע עם סגל חסר, לרשימת הפצועים הצטרף מוחמד שכר. סמואל בראון, יואב הופמייסטר ואופיר מזרחי ייעדרו גם כן. למאמן ישנה התלבטות בין אדריאן רוצ'ט לידין לוגסי בקישור, כאשר מייק אמנגה ימתין להזדמנות שלו מהספסל. גיא בן לולו, שבישל את השער נגד חיפה, צפוי לפתוח.

עבור רפואה יהיה זה המשחק האחרון בק"ש, שתודיע על מינויו של עמיר נוסבאום. גם בקרב השחקנים צפויה תחלופה, כאשר עידן נחמיאס, לוסיו, סקו טורה, יוג'ין אנסה, דור אלו, אמיר בן שמעון ומייק אמנגה לא צפויים להמשיך.

לעומת זאת, קרית שמונה הודיעה כי שלושה שחקנים האריכו את החוזה שלהם במועדון: ראשית, הקבוצה מימשה את האופציה על השוער דז'וגאס ברטקוס, שיישאר עונה נוספת; כמו כן, יואב הופיימסטר חתם על חוזה לעונה וזיו מורגן חתם לשלוש שנים נוספות.

הרכב משוער: דזיוגס ברטקוס; דור אלו, עידן נחמיאס, אורי דהן, זיו מורגן; אדריאן רוצ'ט (ידין לוגסי), רועי קהת, סאקו טורה; גיא בן לולו, יוג'ין אנסה, לוסיו.