הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרסום ראשון: קניקובסקי סירב לקייסריספור

הטורקים הציעו 1.5 מיליון יורו, הקשר העדיף אופציות אחרות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.06.21 - 13:24
תחילת כתבה

קייסריספור הטורקית הגישה הצעה לגבי קניקובסקי כך נודע לראשונה לאתר ערוץ הספורט. קשר מכבי נתניה סירב לעבור לטורקיה ומכוון לליגות אחרות כמו שווייץ, הולנד והליגה השנייה בגרמניה. בסביבתו הבהירו כי הטורקים היו מוכנים לשלם לנתניה כמיליון יורו וחצי אבל הקשר שמנהל אורח חיים דתי מכוון למקום בו תהיה קהילה יהודית.

קייסריספור שרדה העונה בשיניים בליגה הראשונה כששנה לפני כן כבר היתצה עם רגל וחצי הליגה השנייה אבל בשל הקורונה הליגה הופסקה והיא ניצלה. בין השחקנים בסגל של הקבוצה הטורקית נמצא גם ארון לנון קשר טוטנהאם והנבחרת האנגלית בעבר. בצד הישראלי, קייסריספור כבר נהנתה משחקן ישראלי כשפיני בלילי שיחק במועדון ב2004-2005 ואף כבש עשרה שערים.

מוקדם יותר הודיעה נתניה שצירפה את הרכש השלישי שלה בחלון הנוכחי, מאמון קשוע ששיחק בעונה שעברה בהפועל ר"ג. לפני קשוע צירפה הקבוצה את שי קוסטנטין ואמיר ברקוביץ' וכעת יתרכזו במועדון בצירוף עוד שני שחקנים זרים לעמדת הקשר האחורי והחלוץ.

בתוך כך, ארגון המאמנים הודיע למכבי נתניה שבשל העובדה כי לדן רומן חסר קורס פרו, הוא לא יוכל לאמן את קבוצת הנוער של המועדון. אם לא יביאו מאמן בעל תעודה, האחריות תהיה על הקבוצה שבמקרה כזה תעמוד לדין.