הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מתיחת פנים: האיצטדיון בק"ש ישופץ ויורחב

בעלות של 100 מיליון ש"ח, הצפונים ישתדרגו. כל הפרטים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.06.21 - 20:13

אוהדי עירוני קריית שמונה יזכו בקרוב לשדרוג משמעותי לבית של קבוצתם. עיריית העיר הצפונית הודיעה כי האיצטדיון המקומי יעבור מתיחת פנים ויכול 10,000 מושבים. עלות התוכנית: 100 מיליון שקל.

  • בנו את נבחרת הפנטזי יורו שלכם ואולי תזכו בפרסים
  • להורדת האפליקציה של 5 פנטזי
  • עמוד יורו 2020 בערוץ הספורט - כל החדשות, העדכונים והסיפורים על הטורניר
  • זה לא סוד שהמתקן בקריית שמונה אינו חוד החנית של האצטדיונים בישראל. אחרי תלונות רבות שהגיעו הן מהאוהדים המקומיים והן מכאלו של קבוצות אורחות, נראה כי בעירייה נענו סוף סוף לתלונות הציבור. הבעיות הרבות של המגרש בלטו במיוחד במה שאמור היה להיות משחק האליפות של מכבי חיפה בחודש שעבר.

    במצב בו מגיע קהל רב לעיר הצפונית, דרכי הגישה המועטות לאיצטדיון יצרו פקקים גדולים בקריית שמונה. בנוסף, החוסר במקומות חנייה בתוספת אקוסטיקה בעייתית התחברו יחדיו לחוויה לא אידאלית עבור אוהדים מקומיים ואורחים. אל אלו אפשר לצרף את ה"גבעה" אותה נהגו צופים לנצל על מנת לראות משחקים ללא עלות, כשגם מערכת הניקוז באיצטדיון יצרה לא מעט בעיות בימי החורף הקשים.

    אחרי שאיצטדיונים מיושנים כמו האורווה, הקופסא וקריית אליעזר הוחלפו בכאלו מודרנים. נראה כי גם קריית שמונה, בדומה לאשדוד, תזכה בקרוב לחוויית כדורגל חדשה ומשודרגת.

    ראש העיר אביחי שטרן: "בשבוע שעבר הפקדנו את תכנית הרחבת אצטדיון קריית שמונה בוועדה המחוזית לתכנית ובנייה בצפון. זהו הצעד הראשון והמתחייב בדרך להפיכת האיצטדיון שלנו לאיצטדיון בסטנדרטים בינלאומיים. מגיע לתושבי קריית שמונה והצפון שיצפו באירועי ספורט ובתרבות במתקן ראוי ונעשה הכל שכך יקרה, גם אם הדבר ייקח זמן".