נתניה לא מימשה אופציות על אז'ובל ופרייטר

שני החלוצים לא ימשיכו. נס ציונה פנתה ליהלומים לגבי כרמי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.06.21 - 07:40
תחילת כתבה

מכבי נתניה הודיעה לבן אז'ובל ולקוון פרייטר שהוחלט שלא לממש את האופציה עליהם לעונה הבאה. בקבוצה מחפשים שני זרים לעמדת הקשר האחורי והחלוץ, והוחלט שלא לחפש יותר שחקנים בלי רזומה כמו אבובאקר דומביה, קיליאן ואן דר קאפ או לאמק בנדה, אלא להביא שחקנים מוכחים.

בשל כך, הבעלים אייל סגל הגדיל את התקציב בחמישה מיליון ש"ח, כשהמטרה ברורה - להיות בסוף העונה הבאה בין שש הראשונות בליגה.

במקביל, סקציה נס ציונה ובית"ר ת"א/בת ים פנו לנתניה בבקשה לקבל את רז כרמי. השוער המחליף של דני עמוס שיחק העונה לא מעט בליגת העל בגלל פציעת השוער הבכיר במרפק והציג יכולת טובה. בינתיים, נתניה לא ממהרת לשחררו, אבל 'תקועה' עם עוד שני שוערים עם חוזים: תומר ליטבינוב שסיים עונת השאלה באום אל פאחם וגולן אלקסלסי שירד ליגה עם הפועל כפר שלם. עדיין לא הוחלט אם שרון פלדמן, השוער של הנוער, ימשיך בקבוצה כשחקן חריג או שגם עבורו תצטרך הקבוצה למצוא מקום בליגה נמוכה.

בעניין אחר, איגוד המאמנים הודיע כי דן רומן, שהיה עוזרו של ריימונד אטפלד, לא יוכל לאמן את קבוצת הנוער בעונה הבאה. הסיבה - הוא לא עבר קורס עילית למאמני נוער בליגת העל, ועד שלא יעבור את הקורס הזה הוא אינו רשאי לאמן. בנתניה כבר שוקלים למנות לידו מאמן שעבר את הקורס, או לחילופין לדאוג לכך שיירשם לקורס הקרוב ויוכל לאמן במקביל.