נדב נידם מועמד להפועל חיפה, אוסידון סירב

קשר מכבי ת"א הוצע, נציג הבעלים לשעבר לא ישוב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.06.21 - 15:37
תחילת כתבה

הפועל חיפה צפויה לשנות פניה בעונה הבאה הן בפן המקצועי והן בפן הניהולי, כאשר לא מעט מועמדים מגיעים אל שולחנו של אלישע לוי. לערוץ הספורט נודע כי מי שמועמד להגיע אל הכרמל הוא קשרה הצעיר של מכבי תל אביב, נדב נידם, אשר הוצע לאלישע לוי על ידי הצהובים.

הקשר האחורי בן ה-20 שסיים גיל נוער בשנה שעברה ובעונה החולפת שיחק כמושאל בבית"ר תל אביב/בת ים וכבש בה שני שערים, נחשב לאחד הכישרונות הצעירים של מכבי ת"א, כאשר לדעתם הוא בשל לליגת העל ואלו מחפשים עבורו קבוצה לעונת השאלה.

כמו כן בכרמל הבהירו לצהובים כי הם מעוניינים לקבל את עידו שחר ורוסלן ברסקי לעונה נוספת, בעוד הנטייה היא לאפשר לשניים לשוב להפועל חיפה. בעניינו של ברסקי יש לציין כי מדובר בעונתו האחרונה בחוזהו מול הצהובים ולא מן הנמנע שהוא ינסה להגיע מולם לסיכום בו יקבל פיצוי ויהפוך שחקן חופשי.

בכל הקשור להנהלת המועדון, לערוץ הספורט נודע כי יואב כץ קיבל הבוקר הודעה מדורון אוסידון בה הוא מודיע לו כי הוא מסרב להצעתו למלא את תפקיד נציג הבעלים במועדון. כץ בינתיים ממשיך להתעכב במינוי מנכ"ל חדש, כאשר גורמים במועדון מעריכים כי הוא ממתין להחלטת הפרקליטות באם להגיש כתב אישום נגד אורן שטרלינג החשוד באונס, מעשה סדום והטרדות מיניות במתנדבת במועדון.