הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל במו"מ מתקדם עם רמה"ש על קבוצת בת

פרסום ראשון: האחים ניסנוב מנהלים את השיחות. כל הפרטים

רז זהבי
רז זהבי  11.06.21 - 11:33
תחילת כתבה

פרסום ראשון: קבוצות הבת ממשיכות להיות המגמה הכי חזקה בכדורגל הישראלי: אחרי שמכבי חיפה הגיע להסכם עם הפועל עפולה, מכבי ת"א עם בית"ר ת"א בת ים והפועל ב"ש עם דימונה, הגיעה תורה של הפועל ת"א.

לערוץ הספורט נודע לראשונה, שבימים אלה מתנהל משא ומתן מתקדם בין הפועל ת"א לעירוני רמת השרון, שעשויה להפוך לקבוצת הבת של האדומים.

האדומים, שבשנים האחרונות פיתחו את מחלקת הנוער שהפכה לאחת מהמובילות בישראל, הבינו שיש לא מעט כשרונות שצריכים "להתבשל" בליגה הלאומית לפני שישחקו בליגת העל, והבינו שהקרקע של קבוצה בליגה הלאומית יכולה להיות טובה מאוד לפיתוחם.

האדומים אף ניהלו משא ומתן עם קבוצות אחרות בליגה הלאומית, אך כרגע המשא ומתן המתקדם ביותר הוא מול רמת השרון, כשבימים הקרובים הנושא יוכרע לכאן או לכאן.

כזכור, ערן זהבי שגדל בהפועל ת"א הושאל לרמת השרון לפני שחזר להפועל ת"א, ובמועדון מאמינים שהקבוצה מגרונדמן בהחלט יכולה לפתח את הכשרונות ממתחם חודורוב.

מי שמנהל את המשא ומתן הם הבעלים שרון ואיציק ניסנוב מצד הפועל ת"א, בעוד היו"ר גור תמר מנהל את המגעים מנגד. בין האגודות קיים קשר חם, כשאם וכאשר ההסכם יצא לפועל, מי שיפקחו על המושאלים הם מנהל מחלקת הנוער, עומר בוקנסאום וכן מיכאל זנדברג (עובד במחלקת הנוער) וסלים טועמה, עוזר המאמן של ניר קלינגר.

רמת השרון נהנתה בתחילת העשור ממחלקת נוער נהדרת, אך בשנה האחרונה קבוצת הנוער ירדה לליגה הלאומית, כך שבמועדון ממורשה מקווים ששילוב הכשרונות מהפועל ת"א והשחקנים ממחלקת הנוער המקומית, יוכלו לסייע לקבוצת הבוגרים להישאר בלאומית.

בהפועל ת"א אישרו את חשיפת ערוץ הספורט על המו"מ המתקדם בין הצדדים.