אזולאי וגינצבורג על סף סיכום בנוף הגליל

הבלם והשוער קרובים. הערוער נדחה, קבוצת הנוער ירדה רשמית

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.06.21 - 17:40

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפועל נוף הגליל ממשיכה בבניית הסגל שלה. העולה החדשד קרובה לסיכום עם בלם מכבי נתניה, דולב אזולאי שגדל במועדון וכן שוערה של הפועל עפולה, יוסי גינזבורג שישמש כשוער המשנה.

במועדון צפויים להודיע בקרוב על שתי ההחתמות שיתווספו לשוער הניו זילנדי, סטפן מרינוביץ' שהיה הראשון לחתום וצפוי בשבוע הקרוב לנחות בישראל.

בתוך כך, השבוע נדחה הערעור של הפועל נוף הגליל להקפאת היורדות בליגת העל לנוער, לאחר שהעונה הסתיימה מוקדם מהצפוי בהוראת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל.

מנכ"ל המועדון, גיל ברעם התייחס לנושא: "מה שקורה בליגות הילדים והנוער זו שערורייה אחת גדולה. למישהו בהתאחדות פשוט לא התאים שנמשיך לשחק אז קיבלו החלטה מנוגדת בתכלית לתקנון על סיום מיידי של הליגה, החלטה שמורידה את הנוער שלנו ליגה על שולחן הדיונים ולא באופן ספורטיבי. בית הדין העליון בראשות הדיין שטרסנוב דחה את העתירה שלנו תוך שהוא מכשיר את השרץ ונותן פרשנות בלתי הגיונית לסעיף תקנוני שלשונו ברורה ואין צורך לפרשה. אתמול בית הדין דחה את הבקשה שלנו לדיון נוסף, הפלא ופלא מי שדחה את הבקשה הוא אותו הדיין. קפקא במיטבו".

ברעם המשיך: איך ייתכן שאותו הדיין שפסק בהליך הראשוני הוא זה שצריך לדון בבקשה לערעור על החלטתו?? אנחנו נלך עם הצדק שלנו עד הסוף וניקח את התיק הזה לבית המשפט המחוזי שייתן דעתו על החריגה בסמכות של ההתאחדות לכדורגל ועל התנהלות בית הדין העליון בעניין".