הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כסף ושחקנים: ההצעה שהגישה חיפה לק"ש על דהן

השיחות בין האלופה לצפוניים בנוגע לבלם הואצו כאשר היא מוכנה להעניק עסקה משתלמת ולהעביר להם בין היתר את פלקושצ'נקו. מי עוד עשויים לעשות את הדרך ההפוכה? הפרטים בפנים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.06.21 - 10:42

במכבי חיפה עקבו אחרי אורי דהן מפתיחת העונה החולפת וכעת נראה שמעברו לכרמל מתקרב. השיחות בין הנהלת הירוקים להפועל קריית שמונה תפסו תאוצה ומסתמן כי הם מתכוונים להעניק לקבוצה הצפונית ביותר בליגת העל עסקה יוקרתית במיוחד עבור המגן.

אז במה מדובר? העסקה תכלול דמי העברה המוערכים בחצי מיליון יורו וגם במעבר של שחקנים לק"ש. הבלם הגנאי, דויד אקווה ששב מהשאלה בהפועל נוף הגליל הוצע, אבל הם מעדיפים כרגע לצרף בלם זר מנוסה יותר. אופציה נוספת למרכז ההגנה שהוצעה היא עאיד חבשי צפוי לצאת להשאלה, אך כרגע מכוון לחו"ל וזוכה להתעניינות בבני סכנין.

הקבוצה של עמיר נוסבאום מחפשת חיזוק בעיקר בחלק הקדמי ומי שעשויים לעשות את דרכם לק"ש מחיפה הם יהאב אבו אלשיך, ששיחק כמושאל במכבי פתח תקווה וטימותי מוזי, ששב מהשאלה בהפועל כפר סבא. בסיטואציה מסוימת גם מוחמד עוואד עשוי לצאת להשאלה נוספת.

מלבד זאת, בקיץ שעבר ניסו בק"ש לצרף את מקסים פלקושצ'נקו שלבסוף העדיף את הפועל חדרה. הקשר לא נמצא בתכניות של ברק בכר לקראת העונה הבאה וגם הוא עשוי לעשות את הדרך צפונה. ראוי לציין שליעקב שחר ולאיזי שרצקי יש יחסים חמים ולאורך השנים הירוקים השאילו לקבוצה הצפונית שחקנים רבים.

שכרו של אורי דהן לא צפוי להוות מכשול, משום שעד לאחרונה הוא השתכר כחייל (5,300 ש"ח) והוא צפוי להשתדרג בחיפה משמעותית. בק"ש ניסו להאריך את חוזהו של הבלם בן ה-21, אבל הוא סירב וכבר בינואר יוכל לנהל מו"מ עם כל קבוצה, מה שישפיע גם על דמי העברה בעסקה.