הקפטן יישאר? הפועל ת"א תשפר הצעתה לאלטמן

במועדון מעריכים: ורד, אזולאי ושהר ילבשו אדום בעונה הבאה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  13.06.21 - 09:47
תחילת כתבה

האם עומרי אלטמן יישאר בכל זאת שחקנה של הפועל תל אביב בעונה הקרובה? ראשי המועדון מתכוונים לשפר את ההצעה עבור מי ששימש קפטן האדומים בעונה החולפת, וסיים את חוזהו עם סיומה. כזכור, בסוף השבוע פורסם כאן באתר יש בין הצדדים קיימים פערים, אבל גורם בכיר בהפועל הבהיר כי ההצעה לאלטמן תשודרג.

אלטמן, שהיה אחראי לעשרה שערים בכל המסגרות בעונה האחרונה, נמצא אמנם בחופשה - אך מאחורי הקלעים מתקיימות שיחות רבות בין הצדדים. אם בסופו של דבר הצדדים לא יצליחו להגיע לסיכום, אלטמן יעזוב את האדומים בהעברה חופשית, זאת כאמור לאחר שסיים את חוזהו.

בתוך כך, בהפועל תל אביב מעריכים כי עידן ורד יסגור את תנאיו היום או לכל המאוחר בימים הקרובים. גם לגבי שלומי אזולאי, שסיים חוזה במ.ס אשדוד, ישנה אופטימיות שיסכם לשנתיים ויצטרף. גם בן שהר כמובן עדיין מועמד לחזק את הסגל של ניר קלינגר, ובקבוצה מקווים שבימים הקרובים יקבל החלוץ החלטה סופית לגבי עתידו. בהפועל מאמינים כי שהר יחתום ויחזור ללבוש את המדים האדומים.

לגבי דני גרופר, שאמנם מחזיק בחוזה לעונה הבאה, בחודורוב לוקחים בחשבון שהוא עשוי למנף את העונה הטובה שהייתה לו ולנסות למצוא קבוצה באירופה. לגרופר יש סעיף יציאה לחו"ל בלבד בסכום של 450 אלף דולר.