עבור 500 אלף: כיאל קיבל אישור לעבור לב"ש

סכנין מחכה לתשלום מאלונה ברקת. וגם: המכשול הנוסף בעסקה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.06.21 - 16:52
תחילת כתבה

היא הייתה אמנם הקבוצה הכי עסוקה עד כה בחלון ההעברות, אבל עושה רושם שהפועל באר שבע לא שבעה. לערוץ הספורט נודע היום (ראשון) כי הדרומיים הגישו הצעה לבני סכנין על סך חצי מיליון ש"ח תמורת בירם כיאל, ששוקל את המעבר לבירת הנגב.

כיאל קיבל הצעה לשנתיים בב"ש, והוא כבר נפגש עם אבו יונס וקיבל את ברכת הדרך בתמורה לחצי מיליון ש"ח כדמי העברה. עם זאת, יש לציין כי באר שבע טרם העבירה את הכסף. אם המעבר אכן יקרה, מרואן קבהא יעשה את הדרך ההפוכה. המכשול, נכון לרגע זה, מגיע מכיוונו של אשתו - שלא שלמה עם המעבר.

במקביל, דור מיכה ביצע בסוף השבוע עוד צעד בדרך לחתימה בהפועל באר שבע. הקשר הודיע לאנורתוזיס פמגוסטה, קבוצתו בעונה האחרונה, כי הוא החליט לשלם את סעיף השחרור שלו שעומד על 100 אלף יורו. על פי חוזהו במועדון הקפריסאי, למיכה יש 45 ימים לשלם את הסכום. לאחר שיעשה זאת, מיכה צפוי להיות מוכרז כשחקן הפועל ב"ש לשלוש העונות הקרובות.

שבוע לפני פתיחת האימונים, במועדון מחכים להחתמת שוער ומגן שמאלי אחרי עזיבתם של אוהד לויטה להפועל חיפה ושון גולדברג למכבי חיפה. לגבי עמדת המגן, להפועל באר שבע הוצעו כמה שחקנים זרים. באשר לעמדת השוער, בקבוצה ממתינים להחלטת אלונה ברקת, שצריכה לשבת עם אריאל הרוש ונציגיו על חוזה לעונה אחת. ברקת יצאה לחופשה ביוון וצפויה לחזור מחר ולהעלות הילוך בנושא הרכש.

בתוך כך, במועדון מנסים להחיות מחדש את עסקת איהאב גנאים, שחקנה של בני סכנין, שאיתו כבר סוכמו התנאים, ושיחות צפויות בקרוב גם עם איתי שכטר, שכבר קיבל הצעה. מנגד, מרואן קבהא ודוד קלטינס התבקשו לקצץ בשכרם וסירבו בשלב זה. לואי טאהא קיבל הצעה מהפועל חיפה ואיתן רצון יושאל בשל עומס בבלמים.

נכון להבוקר, בהפועל באר שבע טרם הודיעו לשלושה מהשחקנים הזרים - אשר מחזיקים בחוזה לעונה הבאה - על אימון הפתיחה הצפוי בשבוע הבא. מדובר בז'וסוואה, בפארליי רוזה ובג'ונתן אגודלו, שאינם בתכניות המקצועיות. עם השלושה ישנו ניסיון להגיע להסדר כספי, אבל ההצעות שהועברו עד עכשיו לא סיפקו אותם.