הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי חיפה מוכנה לשלם 2.8 מיליון ש"ח על אורי דהן

עתידו של בלם ק"ש ומה עם נייטו? הירוקים משפצים את ההגנה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.06.21 - 08:39

מכבי חיפה תפתח היום (ראשון) את אימוניה באופן לא רשמי ובו יטלו חלק בעיקר שחקני נוער ומושאלים דוגמת טימותי מוזי, יהאב אבו אלשיך, גיא דהן ואחרים. סאקו טורה, דויד אקווה ומושאלים נוספים יגיעו לפתיחת האימונים הרשמיים בראשון הבא כאשר רוב שחקני הקבוצה שוהים בחופשות פרטיות, כמו גם הזרים. הסגל יתאמן יחדיו שבוע ויצא למחנה האימון בהולנד.

במכבי חיפה היו רוצים לראות את חואנחו נייטו, אורי דהן ומאוויס צ'יבוטה לובשים ירוקים עד לפני יציאה למחנה, על מנת להכין אותם למשחקי מוקדמות ליגת האלופות. הירוקים ממשיכים לקיים שיחות עם אנשי קריית שמונה בנוגע לבלם ולערוץ הספורט נודע שהם מוכנים לשלם 2.8 מיליון ש"ח בעבורו וכן שחקנים שיעשו את הדרך ההפוכה. לפי שעה עדיין אין אישור מאיזי שרצקי לקיום העסקה.

נייטו טרם גיבש החלטה בנוגע להצעה מישראל וגם הוא שוהה כעת בחופשה פרטית, בזמן שמצוי בקשר עם המנהל הספורטיבי, גל אלברמן וחוסה רודריגס. למגן יש מספר הצעות מהלה ליגה, אך מנגד יש לו הזדמנות לשחק בשלב בתים של מפעל אירופי. במכבי חיפה עוקבים אחרי המגן הימני כבר זמן רב ורואים בו כשחקן הראוי ביותר לתפקיד ולכן יש סבלנות בנוגע לעתידו. בנוסף, קבוצות בליגת העל מודות שיש קושי להביא זרים לישראל בשל המבצע האחרון, אך ישנה אופטימיות בכרמל.

מלבד זאת, השבוע אמורים בכרמל להיפגש עם רז מאיר ועומרי גלזר שסיימו את חוזיהם. למגן יוצע חוזה ארוך טווח ואילו השוער יקבל הצעה לעונה נוספת, לאחר שנראה היה שהוא יעזוב. בלי שום קשר להישארותו של גלזר, שריף כיוף צפוי לצאת לעונת השאלה בלאומית לאחר שהיה חלק מסגל השחקנים בהפועל כפר שלם. הוא צפוי להיות חלק מפרויקט שיתוף הפעולה עם הפועל עפולה.