מתחדשת: מתחם אימונים חדש יוקם בחדרה

המועדונים יתחדשו בקומפלקס יוקרתי בעוד פחות משנתיים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.06.21 - 14:15
תחילת כתבה

מתחדשת. היום (ראשון) הודיעה הפועל חדרה כי בתוך פחות משנתיים יקום בעיר מתחם אימון מפואר, שאמור לשרת את קבוצות הבוגרים והנוער של הפועל חדרה ואת קבוצת הנשים מכבי כשרונות חדרה.
 
בהמשך לאישורים על הקמת אצטדיון כדורגל חדש במזרח העיר, השבוע אושרו התוכניות של בניית קומפלקס האימונים החדיש שאמור לשרת גם את הפועל חדרה. מדובר בקומפלקס הכולל שני מגרשי אימונים ולצידו מבנה מפואר הכולל חדרי הלבשה, חדרי כושר וציוד, משרדים וכן חדר אוכל שישרת את השחקנים.

על פי לוחות הזמנים, כפי שהוצגו לראש העיר צביקה גנדלמן, מתחם האימונים אמור להיות בשימוש בתוך פחות משנתיים – עד אפריל 2023. באותה תקופה אמורה הפועל חדרה לפנות את המגרש שלה במרכז העיר לטובת ההסתדרות.

את הפרויקט מובילה החברה הכלכלית, והוא יכלול כאמור שני מגרשי אימונים תקניים כאשר באחד מהם יהיה יציע ל-350 צופים ובשני יציע ל-500 צופים. המגרשים הללו מיועדים לאימוני קבוצת הבוגרים ולאימונים ומשחקים של קבוצת הנוער של הפועל חדרה וקבוצת הנשים מכבי כישרונות חדרה מליגת העל בכדורגל נשים.

לצד המגרשים ייבנה מבנה מפואר בשטח של כ-700 מ"ר, ובו יהיו חדרי הלבשה חדישים, חדרי שופטים, חדרי מאמנים, חדרי כושר, חדרי טיפולים, חדרי ציוד, משרדים וכן חדר אוכל שישרת את השחקנים במהלך היום יום. החדרים במבנה ישרתו הן את קבוצת הבוגרים והן את קבוצת הנוער.

במועדון מסרו: "מדובר בקומפלקס מפואר וחדיש שיאפשר להפועל חדרה לקבל את התנאים המתקדמים ביותר כפי שקורה כיום במועדונים המובילים בישראל. על פי לוחות הזמנים, פחות משנתיים מהיום אמור הקומפלקס להיות מאוכלס ולהתחיל לשמש את המועדון, מה שאומר שכבר במהלך העונה הבאה, 2022/23, הוא אמור להיות רלוונטי".

ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן: "הבשורה בנוגע להקמת מתחם האימונים חשובה לא פחות מהקמת האצטדיון. הקומפלקס המפואר שייבנה יאפשר למועדון הכדורגל לקבל את התנאים המתקדמים ביותר בארץ ויעזור מאוד הן לקבוצה הבוגרת והן לקבוצת הנוער להתפתח ולהתקדם בפן המקצועי. השחקנים והשחקניות בחדרה יזכו לתנאים טובים יותר וכך גם ההורים שיגיעו בשבתות לצפות במשחקי קבוצת הנוער ומשחקי קבוצת הנשים, במתחם חדיש ומזמין. בד בבד נמשיך בעבודות על האצטדיון על מנת להשלים את המהפכה בתחום מתקני הכדורגל בעיר".

אורן גולן, היועץ המקצועי של הפועל חדרה: "עבורנו מדובר בבשורה של ממש. אנחנו מאוד אוהבים את המגרש הנוכחי שלנו, אבל ברור לכולם שמדובר במתקן מיושן ולא ראוי לקבוצה בליגת העל. המתחם החדש אמור להיות אחד המתקדמים בארץ ולספק למועדון שלנו מעטפת חדישה ומקצועית של שירותים והכל במקום אחד. אין לי ספק שזה ירים את המועדון כמה רמות למעלה וימשוך אלינו צעירים רבים מכל האזור, שיראו בנו מודל לחיקוי".

בהפועל חדרה העלו הילוך בכל הקשור לסקאוטינג אקטיבי, בעבר יצאה משלחת למעקב אחר שחקנים בליטא והפעם מנסים את מזלם אנשי המועדון בבלארוס. בראש המשלחת עומד היועץ המקצועי, אורן גולן וכן המנכ"ל, אלי דגני ומנהל הקבוצה, איציק טפירו. המשלחת נכחה במספר משחקים ובהם במפגש בין סמורגון לסלוצק. הקיצוני הניגרי של סלוצק, סטיבן אלפרד היה תחת מעקב, אך איכזב ומועמדותו ירדה מהפרק. המשלחת צפויה לצפות במספר משחקים נוספים, טרם חזרתה לישראל. כשמטרתה היא צירוף שחקן כנף וחלוץ.